Zabawy w Zerówce z Magicznym dywanem

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

logo szkoły

Dzień Kropki to wyjątkowy dzień odkrywania swoich talentów. Dzieci z Zerówki z pomocą p.Karoliny Dziekońskiej poznały je wykorzystując do zabawy Magiczny Dywan Funfloor. Skupiliśmy się na orientacji i spostrzeganiu danych ruchomych elementów w grze ,,Spadające baloniki” .Gra polega na łapaniu spadających balonów. Po złapaniu balony pękają ,a z ich środka wypadają dwa mniejsze balony, które również należy przebić tak żeby żaden nie spadł na dół. Zabawa była wyśmienita i dzieci z radością wykonywały zadania. Skorzystamy z niej nie raz. Magiczny dywan uatrakcyjnił nasze popołudniowe spotkania.

Nasza Zerówka wyposażona została w Magiczny Dywan Funfloor w ramach projektu @LaboratoriaPrzyszłości  #laboratoriaprzyszłości.

Zabawy w Zerówce z Magicznym dywanem Funfloor
Kategorie: Zerówka