Majówka miejska

22 maja 2023 | kategoria: Z życia szkoły

Sobota, 20 maja przywitała nas piękną, wręcz upalną pogodą. Tego dnia na Trawniku Coolturalnym odbyła się Majówka miejska.
Podziwialiśmy sceniczne prezentacje artystyczne grup przedszkoli, szkół i zespołów SOK-y. Były także stoiska promocyjne szkół i instytucji sokołowskich, kiermasz rękodzieła, zabawy i zajęcia rekreacyjne, dmuchańce, pyszne poczęstunki i przejazd zabytkowymi autami.
Nasza szkoła przygotowała stoisko, w którym można było obejrzeć kroniki szkolne, zrobić zdjęcie w foto- budce. Zainteresowaniem cieszyło się zaplatanie warkoczyków, malowanie twarzy i wykonywanie tatuaży. Wszyscy odwiedzający nasze stoisko otrzymywali ciasteczka z logo szkoły, a dzieci czapeczki, naklejki i pieczątki na rękę. Uczniowie z naszej szkoły na scenie zaprezentowali program taneczno – muzyczny „Nie ma jak dom. ”
Zakończeniem tego dnia były występy Kapeli Retri, Voci Cantati oraz zespołu Tenno.
W sobotnie popołudnie w Sokołowie Podlaskim nie tylko dopisała pogoda, ale również frekwencja mieszkańców i gości.

Najnowsze wpisy:
21 września 2023| Z życia szkoły
Dnia 20 września uczniowie klas: IIa, IIb i IIIa udali się na do Miejskiej Biblioteki Publicznej i uczestniczyli w zajęciach kreatywnych [...]
Indywidualne Biegi Przełajowe - etap miejski
20 września 2023| Sport
19 września na stadionie miejskim OSIR odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe – etap miejski.Uczniowie klas IV – VIII rywalizowali [...]
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2023 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Sokołowie Podlaskim Polityka prywatności
Skip to content