Wycieczka do Warszawy klas 1a i 2a

4 grudnia 2022 | kategoria: Wycieczki

29 listopada uczniowie klasy 1a i 2a wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem programu była wizyta w Muzeum Warszawy. Podczas lekcji muzealnej „Opakowania szyte na miarę” dzieci miały okazję podziwiać różne rodzaje pudełek, torebek, buteleczek i puszek z muzealnych gablot, a także stworzyć własne opakowania na świąteczne prezenty.
Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w Wielkiej Fabryce Elfów. Tam, podczas bajecznej podróży uczniowie w towarzystwie Elfów odwiedzali kolejne punkty z atrakcjami. Były ćwiczenia zręcznościowe, zagadki logiczne, poszukiwanie przepisu i pieczenie pierniczków oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem. Wszyscy zachwyceni zabawami w świątecznym klimacie niechętnie opuszczali zakamarki Wielkiej Fabryki.
Po tak aktywnie spędzonym dniu uczniowie w dobrych humorach, pełni wrażeń i z „wypiekami” na twarzach oraz w plecakach wrócili do domów.

Najnowsze wpisy:
rekrutacja 2024-25
5 lutego 2024| Z życia szkoły
Zapraszamy do Czwórki!!! 🙂
13 kwietnia 2024| Z życia szkoły
        W piątek 12 kwietnia 2024r. miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – jubileusz 20-lecia Grupy [...]
12 kwietnia 2024| Konkursy
11 kwietnia w klasie 3 został rozstrzygnięty Klasowy Konkurs Ortograficzny. Wszyscy uczniowie biorący w nim udział, wykazali się wysokim poziomem [...]
11 kwietnia 2024| Z życia szkoły
09.04.2024r. uczniowie klas ósmych Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Sokołowie Podlaskim zapoznali się z szeroką ofertą edukacyjną i [...]
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2023 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Sokołowie Podlaskim Polityka prywatności
Skip to content