Wycieczka do Warszawy klas 1a i 2a

4 grudnia 2022 | kategoria: Wycieczki

29 listopada uczniowie klasy 1a i 2a wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem programu była wizyta w Muzeum Warszawy. Podczas lekcji muzealnej „Opakowania szyte na miarę” dzieci miały okazję podziwiać różne rodzaje pudełek, torebek, buteleczek i puszek z muzealnych gablot, a także stworzyć własne opakowania na świąteczne prezenty.
Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w Wielkiej Fabryce Elfów. Tam, podczas bajecznej podróży uczniowie w towarzystwie Elfów odwiedzali kolejne punkty z atrakcjami. Były ćwiczenia zręcznościowe, zagadki logiczne, poszukiwanie przepisu i pieczenie pierniczków oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem. Wszyscy zachwyceni zabawami w świątecznym klimacie niechętnie opuszczali zakamarki Wielkiej Fabryki.
Po tak aktywnie spędzonym dniu uczniowie w dobrych humorach, pełni wrażeń i z „wypiekami” na twarzach oraz w plecakach wrócili do domów.

Najnowsze wpisy:
21 września 2023| Z życia szkoły
Dnia 20 września uczniowie klas: IIa, IIb i IIIa udali się na do Miejskiej Biblioteki Publicznej i uczestniczyli w zajęciach kreatywnych [...]
Indywidualne Biegi Przełajowe - etap miejski
20 września 2023| Sport
19 września na stadionie miejskim OSIR odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe – etap miejski.Uczniowie klas IV – VIII rywalizowali [...]
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2023 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Sokołowie Podlaskim Polityka prywatności
Skip to content