Międzynarodowy Dzień kropki w świetlicy szkolnej

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

logo szkoły

Dzieci ze świetlicy szkolnej 15 września obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Obchody Dnia Kropki zostały zainspirowane powieścią Petera Reynoldsa, który napisał książkę „The Dot”. Jest to opowiadanie o kropce, która zmieniła świat małej Vashti. Dzięki kropce dziewczynka uwierzyła w siebie.  Dlatego jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Motywem przewodnim w tym dniu była kropka. Świetliczaki uczestniczyły w zabawach na szkolnym placu, w sali gimnastycznej z nakrętkami.  Następnie uczniowie zainspirowani przez małą Vashti tworzyli wyjątkowe i niepowtarzalne kropkowe dzieła sztuki. Dużą niespodzianką przygotowaną z okazji Dnia Kropki była fotobudka.

Nasz niezwykle ciekawy dzień w świetlicy zakończył się wspólną zabawą z wielką materiałową kropką, czyli chustą animacyjną. Świetliki chętnie brały udział w zabawie.

To był wspaniały i niezapomniany dzień!

Kategorie: Świetlica

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube