Mistrzostwa powiatu sokołowskiego im. R. Lecyka

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

logo szkoły

Bieżący tydzień obfitował w zawody lekkoatletyczne. 31.05 odbyły się Mistrzostwa powiatu sokołowskiego im. R. Lecyka. Bardzo dobrze zaprezentowały się uczennice kl. VII – VIII,  które wygrały punktację drużynową.  Dziewczęta z klas V – VI zajęły III miejsce. Trzecie miejsce zajęli także chłopcy z klas VII – VIII, natomiast uczniowie klas V – VI piąte. Indywidualnie najlepiej wystartowali:  Kamińska Gabriela- I miejsce w biegu na 100m i trzecie w biegu na 300m, Wierzbicka Olga – I miejsce w rzucie piłeczką palantową,  Wrotnowski Bartłomiej – I miejsce w biegu na 60m, Pajewska Kornelia – I miejsce w pchnięciu kulą, Gromek Amelia – II miejsce w skoku w dal, Góral Kacper – II miejsce w biegu na 1500m oraz Kosieradzka Magdalena – III miejsce w biegu na 600m.     GRATULUJEMY!!!

Kategorie: Sport

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube