Eliminacje lekkoatletyczne

22 czerwca 2021 | kategoria: Sport

11.06.2021 r. był dniem zmagań naszych lekkoatletów biorących udział w eliminacjach do zawodów międzypowiatowych na bieżni, rzutni i skoczniach.

Z naszych siódmo i ósmoklasistów  najlepiej zaprezentowali się, uzyskując awans do Siedlec:

z pierwszych miejsc: Maja Pogorzelska – 100m, Gabriela Kamińska – 200m, Oliwia Kosieradzka – pchnięcie kulą i skok wzwyż oraz sztafeta olimpijska w składzie: J. Lesiuk, G. Kamińska, M. Pogorzelska i A. Gromek.

Z drugiego miejsca awansowała Natalia Toczyska  – 600m, a z trzeciego  Amelia Gromek – 300m i skok w dal.

Z chłopców awans z pierwszego miejsca uzyskali: Maciej Siepliński – 200m, Piotr Brzezik – 300m, Michał Dąbrowski – 600m, Eryk Częścik – skok wzwyż i trzeci w skoku w dal. Ponadto awans uzyskali Maciej Wyszomierski – 200m i Wojciech Głowacz – 1000m.

Do Siedlec z różnych powodów udaliśmy się w dość okrojonym składzie, ale ponownie nasi uczniowie udowodnili, że należą do najlepszych lekkoatletów w regionie.

Na zawody wojewódzkie do Warszawy z pierwszych miejsc awansowali: G. Kamińska – 200m, M. Siepliński – 200m oraz O. Kosieradzka w skoku wzwyż. Z drugiej pozycji awansowała sztafeta olimpijska, a z trzeciej P. Brzezik. 

Na etapie wojewódzkim w tropikalnym  upale najlepiej zaprezentował się P. Brzezik  zdobywca srebrnego medalu w biegu na 300m. Blisko podium  uplasował się M. Siepliński, czwarty w biegu na 200m. G. Kamińska zajęła 5 miejsce, a sztafeta olimpijska i O. Kosieradzka siódmą pozycję.

Gratulacje!!!

Najnowsze wpisy:
rekrutacja 2024-25
5 lutego 2024| Z życia szkoły
Zapraszamy do Czwórki!!! 🙂
9 czerwca 2024| Imprezy klasowe
Z inicjatywy Rady Rodziców kl.IIa 7 czerwca odbył się Klasowy Piknik Integracyjny. Rodzice przygotowali poczęstunek. Było ognisko, pieczenie [...]
8 czerwca 2024| Konkursy
Mamy to po raz piąty!II Ogólnopolski Festiwal Małych Form Teatralnych Teatrów Szkolnych w Józefosławiu – III miejsce Mini – Kacperek; [...]
7 czerwca 2024| Konkursy
5 czerwca w naszej szkole odbył się turniej warcabowy dla klas 1-3. Miał on za zadanie rozwijanie zainteresowań oraz umiejętności logicznego [...]
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2023 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Sokołowie Podlaskim Polityka prywatności
Skip to content