Eliminacje lekkoatletyczne

22 czerwca 2021 | kategoria: Sport

11.06.2021 r. był dniem zmagań naszych lekkoatletów biorących udział w eliminacjach do zawodów międzypowiatowych na bieżni, rzutni i skoczniach.

Z naszych siódmo i ósmoklasistów  najlepiej zaprezentowali się, uzyskując awans do Siedlec:

z pierwszych miejsc: Maja Pogorzelska – 100m, Gabriela Kamińska – 200m, Oliwia Kosieradzka – pchnięcie kulą i skok wzwyż oraz sztafeta olimpijska w składzie: J. Lesiuk, G. Kamińska, M. Pogorzelska i A. Gromek.

Z drugiego miejsca awansowała Natalia Toczyska  – 600m, a z trzeciego  Amelia Gromek – 300m i skok w dal.

Z chłopców awans z pierwszego miejsca uzyskali: Maciej Siepliński – 200m, Piotr Brzezik – 300m, Michał Dąbrowski – 600m, Eryk Częścik – skok wzwyż i trzeci w skoku w dal. Ponadto awans uzyskali Maciej Wyszomierski – 200m i Wojciech Głowacz – 1000m.

Do Siedlec z różnych powodów udaliśmy się w dość okrojonym składzie, ale ponownie nasi uczniowie udowodnili, że należą do najlepszych lekkoatletów w regionie.

Na zawody wojewódzkie do Warszawy z pierwszych miejsc awansowali: G. Kamińska – 200m, M. Siepliński – 200m oraz O. Kosieradzka w skoku wzwyż. Z drugiej pozycji awansowała sztafeta olimpijska, a z trzeciej P. Brzezik. 

Na etapie wojewódzkim w tropikalnym  upale najlepiej zaprezentował się P. Brzezik  zdobywca srebrnego medalu w biegu na 300m. Blisko podium  uplasował się M. Siepliński, czwarty w biegu na 200m. G. Kamińska zajęła 5 miejsce, a sztafeta olimpijska i O. Kosieradzka siódmą pozycję.

Gratulacje!!!

Najnowsze wpisy:
21 września 2023| Z życia szkoły
Dnia 20 września uczniowie klas: IIa, IIb i IIIa udali się na do Miejskiej Biblioteki Publicznej i uczestniczyli w zajęciach kreatywnych [...]
Indywidualne Biegi Przełajowe - etap miejski
20 września 2023| Sport
19 września na stadionie miejskim OSIR odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe – etap miejski.Uczniowie klas IV – VIII rywalizowali [...]
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2023 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Sokołowie Podlaskim Polityka prywatności
Skip to content