Sukces w ogólnopolskim przeglądzie!

6 lipca 2022 | kategoria: Konkursy

„Aktorzy” grupy teatralnej „Kacperek” mają kolejny powód do dumy. Przygotowane w bieżącym roku szkolnym przedstawienie pantomimiczne, pt.: „Nieme kino”, zostało (już w czasie wakacji) przepięknie zaprezentowane w Płośnicy, w Ogólnopolskim Przeglądzie Amatorskich Grup Teatralnych „Płośnickie Lato Teatralne 2022”, gdzie otrzymało wiele pochlebnych opinii, zarówno od jurorów jak i publiczności oraz zdobyło wyróżnienie w konkursie.

Spektakl został zakwalifikowany na wszystkie zgłoszone w tym roku szkolnym konkursy teatralne. Grupa wcześniej wystąpiła w XVI Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej „Kulturomaniak 2022” w Mrozach, zajmując I m-ce.

Na koniec roku szkolnego, instruktor grupy – Urszula Danielska, z łezką w oku pożegnała szesnaścioro uczniów klas ósmych, którzy stanowili trzon „Kacperka” przez pięć ostatnich lat i wywalczyli wiele prestiżowych nagród teatralnych. Są to: Gabriela Andryszczyk, Zofia Bierdzińska, Kacper Góral, Julia Szóstak, Nikola Rozbicka, Oliwia Rozbicka, Olga Cichowlas, Maja Sowa, Dominika Ostrowska, Piotr Sikorski, Maja Zawadzka, Oliwia Guzek, Karolina Biernacka, Martyna Marciniak, Julia Woroch oraz Sofia Polupanowa.

Wszystkim odchodzącym „Kacperkom” życzymy wielu wspaniałych ról w innych grupach teatralnych, ale przede wszystkim w ich dalszym życiu.

Najnowsze wpisy:
21 września 2023| Z życia szkoły
Dnia 20 września uczniowie klas: IIa, IIb i IIIa udali się na do Miejskiej Biblioteki Publicznej i uczestniczyli w zajęciach kreatywnych [...]
Indywidualne Biegi Przełajowe - etap miejski
20 września 2023| Sport
19 września na stadionie miejskim OSIR odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe – etap miejski.Uczniowie klas IV – VIII rywalizowali [...]
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2023 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Sokołowie Podlaskim Polityka prywatności
Skip to content