„KUPUJĘ – NIE RYZYKUJĘ”

20 stycznia 2021 | kategoria: Konkursy

12 stycznia 2021 r. Komenda Wojewódzka Policji w Radomiu oceniła prace nadesłane na konkurs „KUPUJĘ – NIE RYZYKUJĘ” realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Wpłynęło 133 prac plastycznych i 15 spotów filmowych.

Wśród laureatów konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Kornelia Góral z kl. VIIIb zajęła III miejsce, a wyróżnienie otrzymał Piotr Sikorski z kl. VIIa.

Zwycięskie prace zostaną upowszechnione w postaci kalendarza ściennego na 2021 rok, który będzie przekazany do szkół biorących udział w projekcie.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych działaniach artystyczno-profilaktycznych.

W ramach tego projektu mł. asp. Dominika Ślepowrońska z sokołowskiej KPP przeprowadziła dla uczniów naszej szkoły profilaktyczne warsztaty edukacyjne online, za które bardzo dziękujemy.

Agata Celińska

Najnowsze wpisy:
21 września 2023| Z życia szkoły
Dnia 20 września uczniowie klas: IIa, IIb i IIIa udali się na do Miejskiej Biblioteki Publicznej i uczestniczyli w zajęciach kreatywnych [...]
Indywidualne Biegi Przełajowe - etap miejski
20 września 2023| Sport
19 września na stadionie miejskim OSIR odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe – etap miejski.Uczniowie klas IV – VIII rywalizowali [...]
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2023 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Sokołowie Podlaskim Polityka prywatności
Skip to content