Noc w szkole 1-2 października 2021 – klasa 5a

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

logo szkoły

W tym roku po raz pierwszy w naszej szkole miało miejsce nocowanie uczniów klasy 5a wraz z opiekunami.  W piątek 1 października o godzinie 17.00 uczniowie rozpoczęli „nocowanie”. Wieczór zaczął się od gier i zabaw na sali gimnastycznej. Następnie dziewczęta z pomocą mam zajęły się przygotowywaniem pysznych kanapek. Atrakcji podczas tej nocy nie zabrakło: była kolacja, gimnastyka, nauka tańca, gry zespołowe, wspólne rozmowy przy popcornie. Podłoga w sali gimnastycznej została wyłożona materacami, śpiworami i kocami. Z każdą godziną było coraz weselej i coraz więcej pomysłów w głowach nocujących. Śmiechom i pogaduchom nie było końca.

Niewielu udało się tej nocy zasnąć… Ciężko było wstawać, pewnie z chęcią każdy zostałby do południa w swoim śpiworze… ale trzeba było posprzątać po sobie. O godzinie 9.00 zjedliśmy śniadanie i udaliśmy się z rodzicami do domu.

Z rozmów z uczniami, wynika, że wszyscy bawili się przednio, aczkolwiek sobota w domach upłynęła głównie na odsypianiu „długiej” nocy.

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube