Zimowisko w „Czwórce”

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

            W pierwszym tygodniu ferii zimowych czterdzieścioro uczniów naszej szkoły spędzało aktywnie wolny czas podczas zimowiska organizowanego już po raz szesnasty. Oprócz zajęć odbywających się w szkole, takich jak: sportowe, plastyczne, komputerowe, kulinarne, taneczne, uczniowie dwukrotnie byli na pływalni, bawili się w sali zabaw i kręgielni YUNAVI, gościli w Sokołowskim Ośrodku Kultury. Miało miejsce także spotkanie z panią policjantką oraz pracownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej na temat bezpiecznych ferii.

Każdy z uczestników zimowiska korzystał z dwóch smacznych posiłków: śniadań oraz obiadów przygotowanych przez panie kucharki.

Nad sprawnym przebiegiem „czwórkowego” zimowiska czuwały organizatorki Anna Odziemczyk oraz Urszula Kaczyńska, które dziękują Dyrekcji PSP nr 4, uczniom, opiekunom i sponsorom.

Kategorie: Aktualności

Skip to content
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube