Zajęcia świąteczne „Speaking with Joy”

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, który inspiruje do różnych aktywności podczas zajęć. Uczniowie naszej szkoły podczas lekcji języków obcych mieli okazję wzbogacić swoje wiadomości na temat tradycji świątecznych oraz słownictwa związanego ze świętami. Młodsi uczniowie pracowali z filmem wykonując przy okazji różnego rodzaju zadania interaktywne, pisali list do Świętego Mikołaja, śpiewając świąteczne piosenki. Ponadto na zajęciach nie zabrakło choinek rysowanych ze słuchu. Starsi uczniowie wykonali kartki świąteczne w języku rosyjskim oraz przygotowali dla nas życzenia bożonarodzeniowe w dwóch językach: polskim i angielskim. Ponadto uczniowie klasy VIII biorący udział w projekcie „Speaking with Joy” wykonali quiz świąteczny.

Christmas quiz

Kategorie: Aktualności

Skip to content
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube