Wizyta ks. biskupa Piotra Sawczuka

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

8 listopada br. Dyrekcja, Katecheci oraz Uczniowie powitali w progach naszej szkoły dostojnych gości: JE ks. bp. Piotra Sawczuka, ks. proboszcza Andrzeja Krupę i ks. sekretarza Marcina Szymanika.

Chór szkolny pod przewodnictwem p. Hanny Grochowskiej i p. Piotra Przeździeckiego powitał przybyłych pieśnią: „Bądź pozdrowiony gościu nasz”. Prowadzący uczniowie: Julia Szóstak i Piotr Sikorski – zapoznali gości z różnorodnymi działaniami naszej szkoły. Grupa „Kacperek”, pod kierownictwem p. Urszuli Danielskiej, przedstawiła krótki program o ks. gen. Stanisławie Brzósce. JE ks. Biskup, nawiązując do postaci naszego Patrona, poprosił wszystkich zgromadzonych, żeby brali z niego przykład i starali się być dobrymi ludźmi.

Na zakończenie, wśród licznych podziękowań, wybrani uczniowie wręczyli gościom upominki i pożegnali naszą ulubioną piosenką – „Czwórka wspaniała”.

wizyta-biskupa-79

Zdjęcie 1 z 27

Kategorie: Aktualności

Skip to content
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube