Warsztaty profilaktyczne

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

W dniach 22 – 23.03.2022 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Sokołowie Podlaskim Pani Klaudia Waryszak – Lubaś przeprowadziła dwugodzinne warsztaty dla czterech klas VII i dwóch klas IV. Łącznie w warsztatach wzięło udział 127 uczniów. Tematyką zajęć były zagrożenia płynące ze strony multimediów. Uczniowie dowiedzieli się, jakie pułapki ukrywają przed nimi portale internetowe, gry komputerowe czy telefony komórkowe. Poznali niebezpieczeństwa związane z anonimowością w sieci, jak też jej brakiem oraz właściwe sposoby reagowania na przejawy łamania prawa za pośrednictwem mediów elektronicznych (cyberprzemoc).                                                   

 Zajęcia te miały na celu nauczenie dzieci bezpiecznego, ale i kulturalnego korzystania z multimediów.

Kategorie: Aktualności

Skip to content
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube