Tydzień Kultury Europejskiej

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

Po raz kolejny w naszej szkole odbywa się Tydzień Kultury Europejskiej, mający na celu przybliżenie uczniom najważniejszych informacji na temat krajów europejskich. Z tej okazji bierzemy udział w akcji zorganizowanej przez Didacto Education pod hasłem „London week”, stworzonej z myślą o przybliżeniu faktów związanych z Londynem i jego niezwykłymi miejscami. Zapraszamy do zapoznania się z ciekawymi informacjami na temat tego miasta, o których niewiele z nas wie, a można już o nich przeczytać na wystawie umieszczonej w naszej szkole. Dziś pierwsze wyzwanie podjęli najmłodsi uczniowie, którzy wybrali się na wycieczkę po Londynie z dzielnym przewodnikiem Gaudio. Dzieci poznały najpopularniejsze miejsca i obiekty tego miasta oraz wykonały prace plastyczne. Klasa 4 natomiast zapoznała się ze zwyczajem picia herbaty o piątej po południu zwanym „Five o’clock tea” oraz zasadami jakie panują na dworze królewskim. Na kolejne relacje zapraszamy już niebawem.

Tydzień Kultury Europejskiej
Tydzień Kultury Europejskiej
Tydzień Kultury Europejskiej
Tydzień Kultury Europejskiej
Tydzień Kultury Europejskiej
Tydzień Kultury Europejskiej
Kategorie: Aktualności

Skip to content
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube