Święta majowe w klasach I – III

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

Za nami majowe dni świąteczne: Święto Pracy, Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej i Święto Narodowe Trzeciego Maja. Majowe święta to ulubione święta Polaków. Zawsze kojarzą się nam z długim weekendem, dobrą pogodą i flagami wywieszonymi na domach, budynkach.
W naszej szkole odbyła się krótka uroczystość dla upamiętnienia tych pięknych świąt majowych. Z tej okazji uczniowie klas 1-3 uczęszczający hybrydowo do szkoły zaprezentowali przez szkolny radiowęzeł piękne wiersze i piosenki o charakterze patriotycznym. Mali patrioci naszej szkoły wyszli na szkolne podwórko i dumnie zaprezentowali ogromną polską flagę.
Dzień ten był wspaniałą lekcją przypomnienie sobie, że są Polakami, a Polska to nasza Ojczyzna.
Nasi mali patrioci!!!

IMG_3974

Zdjęcie 1 z 6

Kategorie: Aktualności

Skip to content
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube