Świąteczny kiermasz zorganizowany przez Szkolne Koło Caritas

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

Świąteczny kiermasz zorganizowany przez Szkolne Koło Caritas: „Dając – otrzymujemy”.

Uczniowie z koła Caritas wspólnie z opiekunem postanowili w Adwencie zorganizować kiermasz ozdób świątecznych z którego dochód przeznaczony by został na dzieci z hospicjum domowego – szczególnie pomoc dla Dawida. Wspólnie więc przez kilka tygodni przygotowaliśmy na zajęciach i w domu ozdoby świąteczne. Włączyło się w tę akcje też wielu uczniów innych klas, ich rodziców a nawet dziadków. 15 i 16 grudnia mogli wszyscy podziwiać i nabywać piękne prace. Nie zabrakło chętnych uczniów do sprzedawania ozdób. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem zwłaszcza uczniów klas młodszych, nauczyciel i pracowników szkoły. Najpiękniejsze ozdoby rozeszły się w pierwszych minutach po otwarciu stoiska. Chętne dzieci donosiły jeszcze ozdoby zrobione w domu następnego dni, aby kiermasz trwał dłużej. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, wrażliwość serca i hojność, za wsparcie naszej akcji – zebraliśmy wspólnie 1100 zł., które przekażemy potrzebującemu dziecku.

s. Katarzyna Chmielnicka

Swiateczny-kiermasz-2

Zdjęcie 1 z 16

Kategorie: Aktualności

Skip to content
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube