Sukces grup teatralnych „Kacperek” i „Mini – Kacperek”

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

Po okresie pandemii, spragnieni występów „mali aktorzy” wreszcie mogli zaprezentować się przed publicznością na scenie. Wystąpili w Mrozach, w XVI Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej „Kulturomaniak 2022”. Obie grupy teatralne spisały się wyśmienicie: „Kacperek” wywalczył I miejsce, a „Mini – Kacperek” – III miejsce. Cieszy nas podium obu zespołów, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na Ogólnopolskim Przeglądzie Teatralnym „Płośnickie Lato Teatralne 2022”, gdzie w dniach 27 – 29 czerwca, wystąpi grupa „Kacperek”.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube