Spotkanie z przyszłymi uczniami naszej szkoły i ich rodzicami

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

27 kwietnia w naszej szkole odbyły się spotkania informacyjne dla rodziców i dzieci, które będą uczęszczać do oddziału przedszkolnego, i klasy pierwszej w roku szkolnym 2022/2023.

Podczas zebrania  dzieci pod opieką  nauczycielek zwiedzały szkołę, oglądały wystawy prac plastycznych, sale lekcyjne. W Radosnej Sali bawiły się z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Z dużym zainteresowaniem obejrzały nagranie z przedstawienia naszego, szkolnego kółka teatralnego Mini Kacperek pt.”Niewygodny sąsiad”. Spotkaniu towarzyszyło  wiele  donośnych okrzyków radości i śmiechu. Wszyscy pożegnaliśmy się zawołaniem: Do zobaczenia w Czwórce!

Kategorie: Aktualności

Skip to content
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube