Spotkanie z księdzem Piotrem Jarosiewiczem

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

logo szkoły

By zapalić w sobie ogień…
We wtorek 8 listopada młodzież klas ósmych gościła ks. Piotra Jarosiewicza – duszpasterza młodzieży z Drohiczyna. Ks. Piotr znany z Tik-toka w obrazowy sposób zachęcał młodzież do zmiany spojrzenia na rzeczywistość wiary, miłości i relacji do Jezusa i drugiego człowieka. Wskazał na pomoc jaką daje Duch Św. w sakramencie Bierzmowania, by zapalić w sobie ogień dobra i miłości. Uczniowie nawiązali łączność tik-tokową z księdzem i wzięli udział w konkursie, której nagrodą była książka naszego Gościa „Siedem”. Na koniec spotkania wspólna animacja i osobiste rozmowy uczniów z Księdzem.


S. Katarzyna Chmielnicka

Spotkanie z księdzem Piotrem Jarosiewiczem
Kategorie: Aktualności

Skip to content
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube