Spotkanie uczniów klasy 2b ze strażakiem

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, którego celem jest promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za środowisko w klasie 2 b obyły się zajęcia zdalne. Uczestniczył w nich gość, mł. bryg. Grzegorz Kuc – Zastępca Dowódcy JRG w Sokołowie Podlaskim. Podczas pogadanki zapoznano dzieci z działaniami prowadzonymi przez straż pożarną, przedstawiono, jak niesiona jest pomoc w czasie zagrożenia oraz omówiono zasady alarmowania służb ratowniczych za pomocą numeru alarmowego 112. Były to bardzo edukacyjna lekcja. Pytań ze strony dzieci nie było końca…

spotkanie-2b-ze-strazakiem-5

Zdjęcie 1 z 6

Kategorie: Aktualności

Skip to content
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube