Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

20 października 2021 r. w obecności p. wicedyrektor Grażyny Kaczmarczyk, rodziców oraz przedstawicieli Samorządu Szkolnego odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych.

To wydarzenie było bardzo ważne dla wszystkich Pierwszaków, gdyż w tym dniu oficjalnie zostały przyjęte w poczet uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Sokołowie Podlaskim.

 Do uroczystości dzieci przygotowywały się pod kierunkiem wychowawczyni p. Elżbiety Jasieńczuk już od początku roku szkolnego. Podczas części artystycznej pokazały, że wiele już umieją, a w szczególności pięknie recytują i śpiewają. Po udanym występie, który został nagrodzonym gromkimi brawami, odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na uczniów symbolicznym, wielkim ołówkiem. Następnie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, legitymacje szkolne oraz drobne upominki. Na zakończenie uroczystości wykonano pamiątkowe zdjęcia, a potem wszyscy z apetytem zjedli tort przygotowany przez rodziców specjalnie na tę okazję.

slubowanie-1

Zdjęcie 1 z 7

Kategorie: Aktualności

Skip to content
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube