Relacja z projektu „Sweet March”

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

Za nami kolejna lekcja projektowa dotycząca słodkości. Tym razem uczniowie klasy drugiej wybrali swoje ulubione łakocie, poznali słownictwo związane ze słodyczami, jak również sprawdzili się w zadaniach typu „Catch the Word”, „What is next…?”, „What colour is your favourite sweet?” czy „Listen and point”. Na koniec każdy uczestnik przygotował prace wykonane różnymi technikami plastycznymi. Jedyne czego zabrakło to czasu, czego potwierdzeniem są słowa jednej z uczennic: „Dlaczego te zajęcia nie mogą trwać dwie godziny….? :)”

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube