Pasowanie uczniów klas pierwszych

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

IMG_3657

Zdjęcie 1 z 8

29 stycznia 2021 r. w PSP nr 4 odbyło się ślubowanie i pasowanie uczniów klas pierwszych. Tak późny termin tej uroczystości spowodowany był panującą epidemią.

To wydarzenie było bardzo ważne dla naszych pierwszaków, gdyż w tym dniu oficjalnie zostały przyjęte do naszej szkolnej rodziny. Podczas części artystycznej uczniowie klas pierwszych pokazali, że wiele już umieją, a szczególnie pięknie potrafią śpiewać i recytować. Najważniejszą częścią tego święta było ślubowanie i pasowanie na uczniów, symbolicznym, wielkim ołówkiem, przez panią dyrektor Grażynę Skonieczną. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i upominki oraz legitymacje szkolne – dokument ucznia. Rodzice przygotowali dzieciom słodką niespodziankę.

wychowawcy klas pierwszych

Skip to content
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube