KONKURS PLASTYCZNY „PLAKAT PROMUJĄCY BIBLIOTEKĘ”

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

logo szkoły

Na przełomie września i października w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pt. „Plakat promujący bibliotekę”. Celem konkursu było kształtowanie wrażliwości estetycznej i czytelniczej uczniów, rozbudzanie twórczej inwencji i kreatywności uczniów, rozwijanie zdolności plastycznych oraz zainteresowań różnymi technikami plastycznymi. Na konkurs wpłynęło wiele prac, z których najładniejsze zdobyły wyróżnienia przyznane przez pracowników Biblioteki Pedagogicznej w Sokołowie Podlaskim. Wyróżnienia zdobyły trzy uczennice naszej szkoły z klasy 5a: Blanka Grzymała, Maja Sikorska i Oliwia Szczekutek. Wyróżnione uczennice odebrały swoje dyplomy podczas uroczystości Jubileuszu 70-lecia Biblioteki Pedagogicznej im. H. Radlińskiej w Siedlcach Filii w Sokołowie Podlaskim.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

KONKURS PLASTYCZNY „PLAKAT PROMUJĄCY BIBLIOTEKĘ”
KONKURS PLASTYCZNY „PLAKAT PROMUJĄCY BIBLIOTEKĘ”

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube