III Turniej Szachowy w MSCDN w Siedlcach

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

2.06.2022r. 6 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w III Turnieju Szachowym w MSCDN w Siedlcach.  Na turniej zgłosiło się 55 uczestników z klas II, III i IV z okręgu siedleckiego.  Nasi uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością królewskiej gry. Najlepszy wynik – II miejsce i srebrny medal w kategorii  klas IV zdobył Aleksander Guzek.  III miejsce i brązowy medal także w kategorii  klas IV zdobył Jan Stolarczyk. IV miejsce w kategorii  klas II zdobył Wojciech Stolarczyk. Wszystkie rozegrane partie szachowe dostarczyły dzieciom wielu emocji i pozytywnych wrażeń. W ciekawy i kreatywny sposób spędziły czas, ale przede wszystkim miały możliwość podnieść swoje umiejętności gry w szachy. Rozgrywane partie były na wysokim poziomie sportowym, a walka o zwycięstwo w poszczególnych kategoriach toczyła się do ostatniej partii. Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube