Harmonogram dostępności nauczycieli

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

logo szkoły

Harmonogram dostępności nauczycieli
Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4
dla rodziców i uczniów
2022/2023

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień, godzina, nr sali

1.       

Benedykciuk Ewelina

Środa – dowóz  ucz. na basen – 10.35 -11.35

2.       

Błońska Małgorzata

Środa – 14.25 – 15.25                            sala nr 15

3.       

Bogaj Anna

Czwartek – 12.35 – 13.20                        sala nr 7 

4.       

Celińska Agata

Wtorek – 14.30 – 15.30                           sala nr 7

5.       

Chmielnicka Katarzyna

Poniedziałek – 14.25 -15.10                 sala nr 26

6.       

Czarnocka Dorota

Poniedziałek– 13.35 – 14.35                 sala nr 15

7.       

Danielska Urszula

Piątek – 16.00 – 16.45                            sala nr 26

8.       

Dębska Eliza

Środa – 15.30 – 16.15,  7.45 – 8.00        Świetlica  

9.       

Domańska Agnieszka

Wtorek – 12.30 – 13.30                         sala nr18

10.   

Dybowska Maria

Środa – 15.15 – 16.00                            sala nr 21

11.   

Dziekońska Karolina

Czwartek 11.30 – 12.30                         Świetlica

12.   

Filipczak Jolanta

Środa – 14.30 – 15.15                           Świetlica

13.   

Gierzyńska – Guzek Mirosława

Czwartek – 14.25 – 15.10                      sala nr 18

14.   

Grabowska Małgorzata 

Środa – 15.15 – 16.00                            sala nr 26

15.   

Grochowska Hanna

Środa 13.35 – 14. 20                               sala nr 3

16.   

Jasieńczuk Elżbieta

Środa – 13.35 – 14.20                  sala nr 27 (zkk)

17.   

Kaczmarczyk Grażyna

Poniedziałek – 14.00 – 15.00         Gab. wicedyr.

18.   

Kaczyńska Urszula

Piątek – 14.25 – 15.10                           sala nr 24

19.   

Kierylak  Piwko Urszula

Środa – 14.35 – 15.10                           sala nr 16

20.   

Kobylińska Agnieszka

Wtorek – czwartek – 7.45 – 8.00         sala kl. ,,0”

21.   

Krasnodębska Ewa

Poniedziałek 13.30-14.30                     sala nr 22

22.   

Kucharczyk Urszula

Środa – 14.25 – 15.10                           sala nr 21

23.   

Kucharczyk Włodzimierz

Środa – dowóz  ucz. na basen  –  9.35 – 10.35

24.   

Kudelska – Tomczuk Katarzyna

Środa – 14.25 – 15.10                           sala nr 18

25.   

Lenart Marta

Środa – 15.15 – 16.00                   Gab. pedagoga

26.   

Łukasiewicz Olga

Środa – 15.15 – 16.00                           sala nr 17

27.   

Maliszewski Jacek

Czwartek – 14.25 – 15.10                      sala nr 22

28.   

Miłkowski Wojciech

Środa zaj. na basenie z kl. 2a  – 12.35 – 13.20

29.   

Nowak Małgorzata

Środa – dowóz  ucz.  na basen – 11.40-12.40

30.   

Odziemczyk Anna

Środa 14.30 – 15.30                     Gab. pedagoga

31.   

Paprocka Mirosława

Czwartek 11.40 – 12.25               sala nr 27 (zkk)

32.   

Pijorek Andrzej

Poniedziałek – 14.25 – 15.10                sala nr 21

33.   

Przeździecki Piotr

Czwartek – 15.30 – 16.15                      sala nr 17

34.   

Sękal Ewa

Środa –  11.40 – 12.25                           sala nr 14

35.   

Skonieczna Grażyna

Poniedziałek – 14.00 – 15.00                 Gab. dyr.

36.   

Soszyńska Edyta

Wtorek – 14.25 – 15.25                         sala nr 23

37.   

Szybka Katarzyna

Czwartek – 14.25 – 15.10                      sala nr 20

38.   

Wilk Elżbieta

Środa – 13.35 – 14.20                            sala nr 10

39.   

Wróblewska Dorota

Czwartek – 12.35 – 13.35                       sala nr 7

40. 

Żochowska Beata

Środa – dowóz  ucz. na basen – 10.35- 11.35

Kategorie: Aktualności

Skip to content
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube