Happy Easter – świąteczne zajęcia języka angielskiego

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

Ostatnie zajęcia języka angielskiego obfitowały w zagadnienia dotyczące Świąt Wielkanocnych. Nasi uczniowie poznali słownictwo z nimi związane, tradycje oraz popularne zabawy w tym czasie. Młodsze klasy obejrzały film na Edpuzzle, który wymagał rozwiązania rożnego rodzaju zagadek, wykonały kartki świąteczne oraz z chęcią próbowały swoich sił w zabawie Easter egg hunt. Starsi uczniowie natomiast przygotowali Easter basket – kosz z kolorowymi pisankami, w których ukryte zostały świąteczne słówka. Klasy trzecie przygotowały piękne Easter Lapbooks, czyli książeczki  ze świątecznymi zadaniami i słownictwem. Nie zabrakło również świątecznych piosenek i uśmiechów. 

Happy Easter – świąteczne zajęcia języka angielskiego
Happy Easter – świąteczne zajęcia języka angielskiego
Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube