Europejski Dzień Języków Obcych

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

W dniu dzisiejszym obchodzimy Europejski Dzień Języków Obcych. Z tego względu chcemy przypomnieć Wam jak cenna jest ich znajomość. W tym celu jeden z uczniów naszej szkoły przygotował dla Was bardzo ciekawy plakat ilustrujący przydatność języka obcego w codziennym życiu. Natomiast nasi najmłodsi uczniowie zapoznali się z najpiękniejszymi miejscami Londynu, które z pewnością warto odwiedzić. Dzięki wycieczce z dzielnym przewodnikiem Gaudio, uczniowie klasy pierwszej dowiedzieli się jak wygląda brytyjska codzienność oraz poznali historię najpopularniejszej wieży zegarowej „Big Ben”, czy też znanego wszystkim „London Eye”.  Owocem naszej wspólnej wycieczki stały się piękne prace wykonane przez dzieci w trakcie Koła Języka Angielskiego. To tylko początek ciekawostek jakie czekają na Was w najbliższych dniach. Kolejne relacje z tego święta pojawią się już w przyszłym tygodniu. Zapraszamy na naszą stronę internetową!

Kategorie: Aktualności

Skip to content
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube