Europejski Dzień Języków Obcych

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

26 września obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Z tej okazji w naszej szkole odbyły się zajęcia tematyczne, poruszające najciekawsze zagadnienia dotyczące różnych Krajów Europejskich. Uczniowie po raz kolejny mieli możliwość pogłębienia swojej wiedzy w zakresie kultury, historii czy najpiękniejszych miejsc, godnych poznania. Tego dnia uczniowie przygotowali piękne prezentacje oraz plakaty dotyczące poszczególnych krajów, które następnie przedstawili podczas lekcji. Ponadto w naszej szkole odbyły się dwa konkursy: „Greetings from holidays” oraz konkurs pod tytułem „Look” na najbardziej kreatywne zobrazowanie wybranego słowa w języku obcym. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tego dnia przygotowanej przez trzech uczniów klasy siódmej: Kacpra, Olega i Bartka.

Kategorie: Aktualności

Skip to content
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube