Dzień Edukacji Narodowej

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

logo szkoły

11 października w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości wzięła udział cała społeczność szkoły, przedstawiciele Rady Rodziców oraz emerytowani pracownicy szkoły.
W części oficjalnej Pani dyrektor Grażyna Skonieczna złożyła życzenia pracownikom szkoły, podziękowała za trud wkładany każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia oraz wręczyła nagrody dyrektora szkoły nauczycielom. Przedstawiła również nauczycieli nagrodzonych przez Burmistrza Miasta. W części artystycznej uczniowie naszej szkoły wierszem i śpiewem wyrazili swoje podziękowania i słowa uznania nauczycielom za serce, pomocną dłoń, codzienną troskę na drodze zdobywania wiedzy.

Do nagłośnienia akademii oraz wykonania zdjęć został wykorzystany sprzęt zakupiony w ramach projektu #laboratoriaprzyszłości

Kategorie: Aktualności

Skip to content
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube