Bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

​​​​​​​Bezpieczeństwo uczniów podczas zorganizowanych wyjazdów wakacyjnych zarówno krajowych, jak i zagranicznych jest jednym z priorytetowych działań Ministerstwa Edukacji Narodowej. W tym roku z uwagi na pandemię koronawirusa MEN apeluje szczególnie o przestrzeganie przepisów sanitarno-higienicznych podczas przejazdów i pobytu na wypoczynku. Wsparciem dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży są w tej kwestii szczegółowe wytyczne sanitarne przygotowane przez GIS, MZ i MEN. U progu wakacji MEN przypomina również o informacjach, z jakimi warto zapoznać się przed rozpoczęciem letniego wypoczynku.

Polecamy zapoznać się ze stroną Ministerstwa Edukacji Narodowej i z wytycznymi MEN, GIS i MZ.

https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczenstwo-podczas-letniego-wypoczynku

Poradnik bezpiecznego wypoczynku.

Bezpieczny wypoczynek – wytyczne MEN, GIS i MZ dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży w 2020 roku.

Kategorie: Aktualności

Skip to content
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube