„ANDRZEJKI – POWRÓT DO LAT 80 – TYCH”

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

22 listopada w naszej szkole obchodziliśmy andrzejki – dzień wróżb i zabaw. W tym roku zabawa andrzejkowa odbyła się pod hasłem: „ANDRZEJKI – POWRÓT DO LAT 80 – TYCH”. Członkowie Samorządu Uczniowskiego pod czujnym okiem opiekunek zorganizowali dla całej społeczności szkolnej wróżby oraz dyskotekę.
Przedstawiciele starszych klas wcielili się w role wróżbitów i przygotowali stoiska z wróżbami. Czuć było zapach wosku, widać było drżące płomyki świec i dziwne cienie na ścianach. Podczas zabawy śmiechu było co niemiara. Kolorowe i migające światełka sprawiły, że atmosfera była pełna magii. W trakcie wróżb odbywała się dyskoteka. Nad bezpieczeństwem naszych szkolnych tancerzy czuwali wychowawcy klas.
Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. I tak właśnie było w ten dzień w naszej szkole.


Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w imprezie szkolnej!
Samorząd Uczniowski

Skip to content
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube