Akademia z okazji 160. rocznicy wybuchu powstania styczniowego

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

Powstanie Styczniowe – ostatnia nadzieja na niepodległość.


    W tym roku obchodzimy 160. rocznicę wybuchu powstania styczniowego, które było największym i najdłużej trwającym polskim powstaniem narodowym.
    Dla upamiętnienia tej rocznicy w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 im. ks. gen. Stanisława Brzóski w Sokołowie Podlaskim dnia 20 stycznia 2023 r. uczniowie z klas V ab i VI ab wraz z wychowawcami przygotowali i zaprezentowali akademię, w której nie brakowało wzruszających pieśni, wierszy i faktów z historii. W ten sposób społeczność szkolna z szacunkiem i powagą uczciła to wyjątkowe święto.
   Biorąc udział w tych ważnych uroczystościach daliśmy wyraz uznania dla bohaterów powstania i wartości, które przyświecały im i naszemu Patronowi – ks. gen. S. Brzósce. Nigdy nie powinniśmy zapomnieć o tym poświęceniu.

Kategorie: Aktualności

Skip to content
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube