Nawigacja
Strona główna
Dyrekcja
Pracownicy szkoły
Klasy
Patron
Historia szkoły
Misja Szkoły
Hymn szkoły
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Galeria zdjęć
Kontakt
Pliki do pobrania
Dokumenty szkolne
Poprzednia wersja strony
Linki
Szukaj
Humor
Mapa
Kalendarz wydarzeń

Z życia szkoły
Sport szkolny
Imprezy klasowe
Wycieczki
Konkursy
Zajęcia pozalekcyjne
Projekty w naszej szkole
Edukacja zdrowotna
Adres szkoły
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. gen. Stanisława Brzóski

ul. Kupientyńska 15

08-300 Sokołów Podlaski

tel. (025) 781-30-76

e-mail: sp4sokolow@wp.pl

Losowa Fotka
Humor: mrówka i słoń
Mówi mrówka do słonia siedzącego w wodzie :
- Słoniu wstań .
- Nie
- Słoniu prosze wstań .
- nie
- Słoniu wstań !!!
- No Ok
Słoń wstaje po woli po czym pyta
- Co chciałaś ?
- Chciałam zobaczyć czy przypadkiem nie masz moich kąpielówek .
Licznik
Do wakacji pozostało:

;)
Sokołowskie szkoły
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 2
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum i Liceum Salezjańskie
Liceum Ogólnokształcące
Zespół Szkół nr 1
Zespół Szkół nr 2
Zespół Szkół Specjalnych
Szkoła Języka Angielskiego
Szkoła Języków Obcych
Ważne linki
Zespół Teatralny Kacperek
Biuletyn Informacji Publicznej
Szkoła z klasą!
6 latki!
Europejski Fundusz Społeczny!
Sprawdź pocztę
sprawdź pocztę

Pracownicy

1. Dyrekcja

mgr Grażyna Skonieczna dyrektor
mgr Grażyna Kaczmarczyk
vice-dyrektor      

2. Nauczyciele

mgr Eliza Dębska język angielski
mgr Hanna Grochowska nauczanie zintegrowane
mgr Elżbieta Jasieńczuk nauczanie zintegrowane
mgr Grażyna Kaczmarczyk nauczanie zintegrowane
mgr Teresa Zawadzka nauczanie zintegrowane
mgr Małgorzata Nowak nauczanie zintegrowane
mgr Elżbieta Wilk nauczanie zintegrowane
mgr Mirosława Paprocka nauczanie zintegrowane
mgr Dorota Soszka nauczanie zintegrowane
mgr Ewa Sękal nauczanie zintegrowane
mgr Jolanta Malinowska wychowanie wczesnoszkolne
Agnieszka Kobylińska wychowanie wczesnoszkolne
mgr Karolina Bujalska wychowanie wczesnoszkolne
mgr Urszula Kaczyńska matematyka
mgr Ewa Krasnodębska matematyka
mgr Mirosława Gierzyńska - Guzek matematyka

informatyka

mgr Urszula Kierylak Piwko język polski
mgr Jolanta Korzeniowska - Cierebiej język polski
mgr Urszula Danielska język polski
mgr Dorota Czarnocka język polski

informatyka
mgr Małgorzata Krasnodębska przyroda
mgr Grażyna Skonieczna przyroda
mgr Urszula Kucharczyk język rosyjski
mgr Katarzyna Kudelska - Tomczuk język niemiecki
mgr Edyta Soszyńska
język angielski
mgr Olga Łukasiewicz
język angielski
mgr Jacek Maliszewski historia

informatyka

mgr Agata Celińska technika

plastyka

mgr Dorota Wróblewska religia
mgr s. Hanna Ropiak
religia
mgr Piotr Przeździecki muzyka
mgr Katarzyna Szybka wychowanie fizyczne
mgr Włodzimierz Kucharczyk wychowanie fizyczne
mgr Wojciech Miłkowski wychowanie fizyczne
mgr Małgorzata Błońska biblioteka
mgr Zdzisława Florczuk pedagog

3. Sekretariat

Teresa Komar
Barbara Kudelska
Jadwiga Cis

4. Księgowa

Małgorzata Koć


5. Świetlica

mgr Agnieszka Domańska
mgr Anna Odziemczyk
mgr Marlena Makłowicz - Fajkowska

 

6. Pracownicy obsługi

Koć Jolanta
Krasnodębski Janusz
Krysiak Anna
Lipka Kazimierz
Liszkiewicz Barbara
Morawska Mieczysława
Ostaszewska Krystyna
Pingwara Alicja
Retko Krzysztof
Rybak Krystyna
Świnarska Małgorzata