Powiatowe mistrzostwa w pływaniu

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

logo szkoły

Dnia 14.06.2021 r. odbyły się Powiatowe mistrzostwa w pływaniu. Uczniowie naszej szkoły pokazali moc zwyciężając we wszystkich sztafetach (dziewczęta i  chłopcy z klas II – VI – 8 x 25 m oraz dziewczęta i chłopcy z klas VII – VIII –  6 X 25 m) oraz zdobywając wiele medali indywidualnie, gdzie rywalizowali stylem dowolnym, grzbietowym i klasycznym. W kategorii najmłodszych Lalak Oliwia medal złoty i brązowy. W kategorii dzieci Martyna Marciniak – 2x złoty i 1 brązowy, Lilianna Nowotniak  – 2 x srebrny i 1 brązowy, Krzysztof Ślepowroński – 3 x medal złoty.   W kategorii młodzież: Oliwia Rozbicka – 3 x medal brązowy, Maja Zawadzka medal złoty, Piotr Brzezik – 2 x medal złoty i Michał Sadłowski medal srebrny i 2 x brąz.

Gratulujemy!!!

Kategorie: Sport