Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4
Nawigacja
Strona główna
Dyrekcja
Pracownicy szkoły
Klasy
Patron
Historia szkoły
Misja Szkoły
Hymn szkoły
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Nasi absolwenci
Galeria zdjęć
Kontakt
Pliki do pobrania
Dokumenty szkolne
Poprzednia wersja strony
Linki
Szukaj
Humor
Mapa
Kalendarz wydarzeń

Z życia szkoły
Sport szkolny
Imprezy klasowe
Wycieczki
Konkursy
Zajęcia pozalekcyjne
Projekty w naszej szkole
Edukacja zdrowotna
Świetlica
Stołówka
Dokumenty do pobrania
Adres szkoły
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. gen. Stanisława Brzóski

ul. Kupientyńska 15

08-300 Sokołów Podlaski

tel. (025) 781-30-76

e-mail: sp4sokolow@wp.pl

Losowa Fotka
Humor: Tusk
Dlaczego Donald Tusk śpi w kuchni?
- Bo walczy o pokój.
Licznik
Do końca roku szkolnego pozostało:

;)
Sokołowskie szkoły
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 2
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum i Liceum Salezjańskie
Liceum Ogólnokształcące
Zespół Szkół nr 1
Zespół Szkół nr 2
Zespół Szkół Specjalnych
Szkoła Języka Angielskiego
Szkoła Języków Obcych
Ważne linki
Zespół Teatralny Kacperek
Biuletyn Informacji Publicznej
Szkoła z klasą!
6 latki!
Europejski Fundusz Społeczny!
Sprawdź pocztę
sprawdź pocztę
Powitanie
Witaj na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4

w Sokołowie Podlaskim.

SOKOŁOWSKA OLIMPIADA DZIECI
12 maja w kolejnym etapie Sokołowskiej Olimpiady Dzieci w biegach przełajowych reprezentacja naszej szkoły zwyciężyła w drużynowej klasyfikacji dziewcząt i chłopców.
Indywidualnie medale zdobyli: złote - Zuzanna Baczewska i Wierzbicki Kacper, srebrny - Praski Jakub, brązowy - Błońska Ewa.
Gratulacje!
Wyniki w zakładce sport szkolny.
KKT dnia maj 25 2015 23:05:41 · 0 komentarzy · 0 czytań · Drukuj
"KACPERKI" SZTURMEM PODBIJAJĄ MROZY
articles: 9a.jpg12 maja 2015 r. był dla aktorów z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 bardzo szczęśliwy. Obie grupy teatralne – „Kacperek” oraz „Mini – Kacperek” – prowadzone przez Urszulę Danielską, wzięły udział w IX Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej „Kulturomaniak 2015” w Mrozach. Grupy rywalizowały w jednej kategorii, więc konkurowały ze sobą. Lepszego efektu nie można było sobie wymarzyć: grupa „Mini – Kacperek” zajęła I miejsce, grupa „Kacperek” II miejsce, a dopełnieniem szczęścia było indywidualne uhonorowanie Jasia Kraski, który rolą księcia Edmunda w przedstawieniu „Bajka nie z tej bajki” podbił nie tylko serca jurorów, ale też zgromadzonej na festiwalu publiczności.
KKT dnia maj 15 2015 00:00:00 · 0 komentarzy · 42 czytań · Drukuj
Rocznica śmierci ks. Stanisława Brzóski
admin dnia maj 14 2015 12:10:07 · 0 komentarzy · 25 czytań · Drukuj
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
8 maja odbył się powiatowy etap czwórboju lekkoatletycznego dziewcząt i chłopców. Obie drużyny zdobyły I miejsce i awansowały na zawody międzypowiatowe, na których zespół dziewcząt zajął VIII, a chłopców VI miejsce.
Szkołę naszą reprezentowali: Pieniak Barbara, Miściorak Paulina, Godlewska Kinga, Kosieradzka Patrycja, Baczewska Zuzanna, Kąklewska Martyna, Kożuchowski Piotr, Jędrzejewski Marcin, Wyszomierski Piotr, Arcikiewicz Maciej, Krystoszyk Maciej, Jezierski Aleksander.
Wyniki z miejskiego, powiatowego i międzypowiatowego etapu zawodów w zakładce sport szkolny.


KKT dnia maj 14 2015 00:00:00 · 0 komentarzy · 0 czytań · Drukuj
Akademia z okazji 3 Maja
news: 3_maja_2015_3_1.jpgDnia 4 maja w naszej szkole, jak co roku, odbyła się akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. W jej przygotowaniu wzięli udział uczniowie klas szóstych pod kierunkiem wychowawców: p. Doroty Czarnockiej, p. Mirosławy Gierzyńskiej – Guzek i p. Urszuli Kierylak – Piwko, a także chór szkolny prowadzony przez p. Piotra Przeździeckiego.
Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu i Roty. Następnie zaprezentowano krótką lekcję historii w wykonaniu: Weroniki Sawickiej, Kamili Wójcik, Julii Kotowskiej, Dawida Rytela oraz Sary Czarneckiej. W tej prezentacji zawartych było wiele informacji na tematy: czym była Konstytucja, jakie nadawała prawa, jakie obowiązki, kiedy ją uchwalono itp.
Na zakończenie prowadzący Gabrysia Gołownicka i Piotr  Wyszomierski podziękowali wszystkim za uwagę, Patryk Częścik wyrecytował wiersz, a Zuzia Steć, Paulina Zając i Julka Praska zaśpiewały przepiękną piosenkę Jana Pietrzaka „Żeby Polska była Polską”.
Julia Ambroziak vel Mrozowicz

admin dnia maj 13 2015 08:40:52 · 0 komentarzy · 24 czytań · Drukuj
Dzień otwarty
UWAGA!
20 maja 2015 r. (środa)

godz. 1600 - DZIEŃ OTWARTY
godz. 1630 - 1730 - SPOTKANIE RODZICÓW I NAUCZYCIELI Z P. PSYCHOLOG MARIĄ JAKIMIUK (w sali gimnastycznej)
admin dnia maj 12 2015 12:46:01 · 0 komentarzy · 26 czytań · Drukuj
KONKURS WOKALNY
Dnia 7 majA 2015r. odbył się  TRZECI POWIATOWY KONKURS WOKALNY PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ pod patronatem Starosty Powiatu Sokołowskiego Pana Leszka Iwaniuka oraz Pana Burmistrza Sokołowa Podlaskiego pana Bogusława Karakuli.
Publiczne Gimnazjum Nr 2 im. Mikołaja Kopernika, gdzie odbywał się konkurs, gościło wielu utalentowanych wykonawców z różnych szkół . Naszą szkołę reprezentowało pięć uczestniczek: Aneta Zając i Inga Tomczuk w piosence pt: ”Liebe ohne Leiden”, śpiewanej w języku niemieckim, Julia Praska w piosence „Nasz sosied”, śpiewanej w języku rosyjskim oraz Julia Koć i Patrycja Kosieradzka w piosence „Uconditionally”, spiewanej w języku angielskim.
Poziom konkursu był wysoki, nasze uczestniczki nie zdobyły niestety żadnej  nagrody, ale pięknie  i z całym zaangażowaniem zaśpiewały przygotowne utwory.

KKT dnia maj 07 2015 00:00:00 · 0 komentarzy · 18 czytań · Drukuj
SUPER TRZECIOKLASISTA 2015
news: super_3klasista_2015_20.jpgDnia 30 kwietnia 2015 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Sokołowie Podlaskim  odbył się już III Powiatowy Konkurs Wiedzy SUPER TRZECIOKLASISTA. Tegoroczna edycja SUPER TRZECIOKLASISTY  nosiła tytuł „Szanuj las”. Pomysłodawczyniami i organizatorkami konkursu były Panie: Elżbieta Wilk ( Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Sokołowie Podlaskim) i Bożena Jenda ( Szkoła Podstawowa w Sterdyni).
W tym roku, z racji tematyki, patronat nad konkursem objęło Nadleśnictwo Sokołów, Starosta Powiatu Sokołowskiego, Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski i Wójt Gminy Sterdyń. Podobnie jak w ubiegłych latach, konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i nauczycieli, bo w zmaganiach konkursowym wzięło udział 40 uczniów z 16 szkół powiatu sokołowskiego. 
Celem konkursu było nie tyle rozwijanie, co promowanie talentów i uzdolnień uczniów, wdrażanie do samodzielnego zdobywania i wykorzystywania wiedzy oraz propagowania zasad zdrowej rywalizacji . Tematyka konkursu miała zachęcać uczniów do działań proekologicznych. To interesujące spotkanie było też okazją do promowania szkół, nauczycieli i uczniów.
Laureatami konkursu zostali:  Emilia Mazańska ze Szkoły Podstawowej  nr 4  w Sokołowie Podl. – za I miejsce otrzymała tablet. II miejsce i aparat fotograficzny wywalczyła Katarzyna Bielecka ze  Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi. III miejsce zdobył Mikołaj Kur ze Szkoły Podstawowej  nr 4 w Sokołowie Podlaskim– w nagrodę  otrzymał smartfon. Fundatorami cennych nagród  byli:  Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski Pan Bogusław Karakula, Starosta Powiatu Sokołowskiego Pan Leszek Iwaniuk i Wójt Gminy Sterdyń Pani Grażyna Sikorska.
Uroczystego wręczenia nagród dokonał, obecny na podsumowaniu konkursu, Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski Pan Bogusław Karakula i Pani Zofia Baran z Wydziału Oświaty.
admin dnia maj 04 2015 08:22:53 · Czytaj więcej · 0 komentarzy · 69 czytań · Drukuj
SZKOLNY DZIEŃ JĘZYKÓW
articles: dzien_jezykow201501.JPGDzień 24 kwietnia 2015 roku w naszej szkole był Dniem Języków Obcych. Uczniowie klas IIIa, Va, Vb, Vc, VIa i VIb przygotowali i zaprezentowali kolegom ciekawy program artystyczny. W krótkich scenkach sytuacyjnych pokazali, że uczenie się języków obcych pomaga nie tylko w porozumiewaniu się z innymi ludźmi, ale również zwiększa szanse na znalezienie pracy. Uczniowie zaprezentowali także swoje umiejętności językowe w piosenkach. Usłyszeliśmy utwory w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim.
Ogłoszony został również konkurs plastyczny pod hasłem "Warto uczyć się języków obcych" - prace mogą być wykonane dowolną techniką na kartce A3. Podpisane prace dostarczyć należy Paniom uczącym języków obcych do 15 maja.

Na zakończenie mali artyści wraz z opiekunami zaśpiewali w trzech językach obcych i języku ojczystym dobrze znane wszystkim "Panie Janie".

KKT dnia kwiecień 24 2015 11:02:45 · 0 komentarzy · 44 czytań · Drukuj
DZIEŃ OTWARTY W PSP 4
articles: dzien_otwarty201508.JPG23 kwietnia  w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla przyszłorocznych pierwszoklasistów. Dzieci i rodzice obejrzeli przedstawienie przygotowane przez koło teatralne z klas I- III „Mini Kacperek” pod kierunkiem pani Urszuli Danielskiej. Następnie dzieci wraz z paniami udały się na spacer po szkole. Obejrzały sale lekcyjne, w których miło spędziły czas na zabawach muzycznych i ruchowych. Odwiedziły też bibliotekę i radosną salę zabaw.  W tym czasie Pani dyrektor Grażyna Skonieczna zapoznała rodziców z pracą szkoły i jej ofertą edukacyjną. Pani Elżbieta Wilk - lider edukacji wczesnoszkolnej  powiedziała kilka słów o tym, które układy ciała ludzkiego decydują o dobrej nauce dziecka. Następnie pani pedagog Zdzisława Florczuk zwróciła uwagę na to, jak dobrze przygotować dziecko do szkoły. Serdecznie zapraszamy Was jako pierwszoklasistów do naszej szkoły dnia pierwszego września 2015 roku.
KKT dnia kwiecień 23 2015 00:00:00 · 0 komentarzy · 62 czytań · Drukuj
Dzień Ziemi 2015
news: dzien_ziemi2015_10.jpgDzień Ziemi świętowaliśmy w naszej szkole 21.04.2015 r. Z tej okazji odbył się uroczysty apel. Na wstępie, uczeń 4a Jakub Praski wygłosił krótki referat, przedstawiając krótką historię obchodów Dnia Ziemi na świecie i w Polsce. W drugiej części uczniowie kl.4a zaprezentowali jak rodzina Ochroniarskich przekonywała słowem i przykładem rodzinę Dewastowskich do działań na rzecz ochrony przyrody. Dewastowscy zrozumieli  swój błąd i obie rodziny zasiadły przy wspólnym ognisku. Apel przygotowała kl.4a pod kierunkiem wychowawczyni M. Krasnodębskiej we współpracy z chórem szkolnym kierowanym przez H. Grochowską i P.Przeździeckiego.
admin dnia kwiecień 21 2015 00:00:00 · 0 komentarzy · 45 czytań · Drukuj
e-Dziennik
e-Dziennik
Strona Przyjazna Dzieciom
Strona Przyjazna Dzieciom
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 151
Najnowszy użytkownik: domi250
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             

Brak wydarzeń.

Kalendarium
Słoneczny panel
Dziś jest:

Imieniny:
Filip, Paulina, Marianna, Ewelina, Paweł

Wschód słońca: 4:21
Zachód słońca: 20:35

Dzień trwa:
16 Godzin 13 minut
Jest krótszy od najdłuższego dnia o: 2:33
Ankieta
Dlaczego, Twoim zdaniem, niektórzy uczniowie stosują przemoc wobec innych?

mają problemy uczuciowe

doświadczają przemocy w domu

chcą zdobyć i utrzymać ważną pozycję w klasie

odreagowują własne negatywne emocje

dążą do podporządkowania sobie innych kolegów

jest to skuteczny sposób załatwienia swoich interesów

jest to wyraz bezsilności i niemocy

nie mają pieniędzy

Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

25/05/2015 00:30

22/05/2015 20:37

09/05/2015 00:06

07/05/2015 03:56

09/02/2015 22:08
0_o

09/02/2015 22:06
Ingress was here.

09/02/2015 22:05
;D

09/02/2015 22:04
Witam Banana

24/01/2015 11:48
Smile Banana Figielek Shock

16/11/2014 17:18
Rotfl Banana Hejka

Copyright © 2014 by sp4

autor strony Jacek Maliszewski


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2015 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


5,037,767 Unikalnych wizyt
Transverse Theme designed by: Fuzed Themes - Ported to v7 by PHPFusion-Tips.dk

XHTML CSS