Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4
Nawigacja
Strona główna
Dyrekcja
Pracownicy szkoły
Klasy
Patron
Historia szkoły
Misja Szkoły
Hymn szkoły
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Nasi absolwenci
Galeria zdjęć
Kontakt
Pliki do pobrania
Dokumenty szkolne
Poprzednia wersja strony
Linki
Szukaj
Humor
Mapa
Kalendarz wydarzeń

Z życia szkoły
Sport szkolny
Imprezy klasowe
Wycieczki
Konkursy
Zajęcia pozalekcyjne
Projekty w naszej szkole
Edukacja zdrowotna
Świetlica
Stołówka
Dokumenty do pobrania
Adres szkoły
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. gen. Stanisława Brzóski

ul. Kupientyńska 15

08-300 Sokołów Podlaski

tel. (025) 781-30-76

e-mail: sp4sokolow@wp.pl

Losowa Fotka
Humor: E-mail
Pewna para w średnim wieku z północnej części USA zatęskniła w środku zimy do ciepła.
Zdecydowała się wiec pojechać w dol Ameryki-na Florydę-i zamieszkać w tym samym hotelu w którym spędziła miesiąc miodowy 20 lat wcześniej.
Maz miał dłuższy urlop i pojechał dzień wcześniej. Po zameldowaniu w recepcji odkrył, ze w pokoju jest komputer i postanowił wysłać zonie e-maila. Niestety pomylił się o jedna literę w adresie. Mail znalazł się w ten sposób w Houston u wdowy po pastorze, która właśnie wróciła do domu z pogrzebu męża i chciała sprawdzić czy w poczcie elektr. są jakieś kondolencje od rodziny i przyjaciół. Jej syn znalazł ja zemdlona i przeczytał na ekranie: "Do:Moja ukochana żona. Temat:Jestem już na miejscu
Wiem, ze jesteś zdziwiona wiad. ode mnie. Teraz maja tu komputery i można wysyłać maile do najbliższych. Właśnie się zameldowałem... Wszystko przygotowane na Twoje jutrzejsze przybycie. Cieszę się na spotkanie. Mam nadzieje, że Twoja podróż minie równie bezproblemowo jak moja.
Ps. Gorąco tu na dole..."
Licznik
Do końca roku szkolnego pozostało:

;)
Sokołowskie szkoły
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 2
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum i Liceum Salezjańskie
Liceum Ogólnokształcące
Zespół Szkół nr 1
Zespół Szkół nr 2
Zespół Szkół Specjalnych
Szkoła Języka Angielskiego
Szkoła Języków Obcych
Ważne linki
Zespół Teatralny Kacperek
Biuletyn Informacji Publicznej
Szkoła z klasą!
6 latki!
Europejski Fundusz Społeczny!
Sprawdź pocztę
sprawdź pocztę
Powitanie
Witaj na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4

w Sokołowie Podlaskim.

NOWY PLAN LEKCJI
NOWY PLAN LEKCJI JEST JUŻ DOSTĘPNY :)
KKT dnia styczeń 30 2015 13:34:15 · 0 komentarzy · 0 czytań · Drukuj
ZIMOWISKO W "CZWÓRCE"
news: zimowisko201516.JPGW pierwszym tygodniu ferii zimowych, już po raz dziesiąty, odbyło się w naszej szkole zimowisko organizowane przez panie Annę Odziemczyk i Urszulę Kaczyńską.
Jak co roku dziewięćdziesięcioro dzieci miało zapewnione posiłki: śniadanie, obiad, podwieczorek. Ogromną atrakcją dla uczestników zimowiska był pobyt w kręgielni YUNAVI, w sali zabaw przy ul. Pięknej, na basenie, w Nadleśnictwie SOKOŁÓW, w Sokołowskim Ośrodku Kultury, gdzie dzieci obejrzały film pt. „Annie”.
Na terenie szkoły pod czujnym okiem nauczycieli uczniowie mogli korzystać z sali gimnastycznej, pracowni komputerowej, z Radosnej Sali Zabaw. Szczególnie oblegane, zwłaszcza przez chłopców, były stoły do gry w ping - ponga. Przeprowadzone były zajęcia profilaktyczno - sportowe oraz zajęcia z programu profilaktycznego „Spójrz inaczej”. Odbyło się wiele konkursów sportowych, plastycznych, w których najlepsi zostali nagrodzeni. Nagrody i produkty żywnościowe mogły być zakupione dzięki hojności sponsorów, wśród których znaleźli się: Burmistrz Miasta Sokołowa Podl., ORPA, Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podl., PUIK, OSiR, SOK,  GAMA, REN, Hurtownia ELA, AL-DRÓB, Mleczarnia w Kosowie Lackim, Nowa-M, Tradycja Staropolska, Nadleśnictwo SOKOŁÓW, Hurtownia PAPIRUS, Piekarnia SMAK, BAJT, „Kogucik”, kręgielnia YUNAVI, Klub Przy Pięknej.
W ostatnim dniu zimowiska uczniowie zapalili 10 świeczek na jubileuszowym torcie.


KKT dnia styczeń 25 2015 17:57:35 · 0 komentarzy · 16 czytań · Drukuj
CHOINKA SZKOLNA
news: choinka201506.JPG17 stycznia 2015 r. odbyła się choinka szkolna. Zabawa dla dzieci klas 0 - III trwała od 12.30 do 15.30. Podczas dyskoteki odbywały się różne konkursy. Wybrane dzieci z każdej klasy zaprezentowały się w konkursie  „Taniec z balonami". Duża grupa uczniów wzięła udział w konkursie na najciekawsze przebranie. Wyróżnienie za taniec na balu otrzymali uczniowie klasy IIIa - Julia Sawicka i Maciej Wojtkowski. Zwycięzcy poszczególnych konkursów otrzymali słodkie upominki. Dzieci bawiły się świetnie.
Rada Rodziców przygotowała dla wszystkich uczniów poczęstunek.
KKT dnia styczeń 25 2015 17:55:03 · 0 komentarzy · 19 czytań · Drukuj
WYCIECZKA KLASY Ia i Ib DO WARSZAWY
8 stycznia 2015 roku klasy 1a i 1b pod opieką wychowawców p. Karoliny Bujalskiej i p. Hanny Grochowskiej wybrały się do Fabryki Bombek w stolicy. Poznały trudną sztukę wyrabiania ozdób choinkowych. Same wykonały też piękne bombkowe arcydzieła. Zwiedziły również zabytki na Warszawskiej Starówce. Poznały barbakan, mury obronne, historię Bazyliszka. Odwiedziły pomnik Małego Powstańca. Podziwiały przepiękne świąteczne dekoracje na Placu Zamkowym. Wszyscy wrócili zadowoleni i szczęśliwi.

ZDJĘCIA :)

KKT dnia styczeń 14 2015 10:14:01 · 0 komentarzy · 32 czytań · Drukuj
WYCIECZKA KLASY IIb DO SIEDLEC

articles: SIEDLCE2b.jpgPod koniec listopada rodzice zrobili nam niespodziankę. Dzień wcześniej dowiedzieliśmy się, że następnego dnia jedziemy na wycieczkę do Siedlec. Wszyscy bardzo się ucieszyli. Najpierw zwiedziliśmy Muzeum Diecezjalne. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy dotyczących historii kościoła.  Największą aktywnością wykazali się: Weronika Brzózka, Kornelia Góral, Cezary Maksimiak, Michał Sadłowski i Eryk Wierzbicki. W nagrodę  otrzymali foldery o muzeum i zakładki do książki. Potem w Centrum Kultury i Sztuki obejrzeliśmy przedstawienie muzyczne Dziadek do orzechów.  Podobały nam się stroje i muzyka. Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.

KKT dnia styczeń 14 2015 10:12:35 · 0 komentarzy · 29 czytań · Drukuj
SPOTKANIE WIGILIJNE W KLASIE IIb
W klasie II b  rodzice  są inicjatorami klasowej tradycji. Już drugi raz spotkaliśmy się na wigilijnym spotkaniu. W tym roku zrobiliśmy niespodziankę rodzicom i sami udekorowaliśmy pierniczki upieczone przez naszą wychowawczynię. Wykazaliśmy się dużą kreatywnością w ozdabianiu pierników kolorowymi lukrami i jadalnym koralikami. Pomagała nam mama Michałka i nasza pani. Potem zawiesiliśmy pierniki na choinkę. Była urocza i taka tradycyjna. Poczęstowaliśmy również dyrekcję szkoły, nauczycieli uczących w naszej klasie i panie z sekretariatu. Wszyscy gratulowali nam i nie wierzyli, ze to my sami ozdabialiśmy. Oczywiście starczyło i dla nas, a nawet wzięliśmy do domu. W dniu spotkania udekorowaliśmy salę i zaprosiliśmy rodziców. Najpierw przedstawiliśmy Kolędowe Jasełka. Potem podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie życzenia. Na stole czekały już przepyszne wigilijne potrawy przygotowane przez naszych rodziców: pierogi, ryba, paszteciki oraz różne ciasta. Jednak najważniejsze w tym spotkaniu jest to, że i w tym roku byliśmy razem z rodzicami i rodzeństwem w szkole. Było ciasno, ale rodzinnie i bardzo, bardzo miło.

ZDJĘCIA :)
KKT dnia styczeń 14 2015 08:38:13 · 0 komentarzy · 25 czytań · Drukuj
"CZARODZIEJSKIE SŁOWA" W SOK
news: CzarodziejskiesLowa.jpgDnia 13 stycznia 2015 roku uczniowie z klas 0 - III obejrzeli w Sokołowskim Ośrodku Kultury przedstawienie teatralne Wrocławskiego Teatru ARTENES pt.: „Czarodziejskie Słowa”. Sztuka bardzo się podobała. Wszyscy znają „czarodziejskie słowa”: proszę, przepraszam, dziękuję i na pewno powinny nam towarzyszyć cały czas. A tak opisuje spektakl Teatr ARTENES  „Podobno w życiu czary nie istnieją...  Otóż nieprawda! Skąd powiedzenie, że "jesteśmy kimś oczarowani" albo "ten, to prawdziwy czaruś"? Wystarczy, że nauczymy się kilku prawdziwie CZARODZIEJSKICH SŁÓW. Jeśli tylko zaczniemy ich używać, świat wokół nas natychmiast zmieni się na lepsze i nawet w pochmurne dni zaświeci słońce! Niestety okazuje się, że nie każdy zna się na tych czarach. Niektórzy mają z nimi wiele trudności. Tak jak pewna Księżniczka z dalekiego kraju, która straciła wszystko właśnie dlatego, że nie potrafiła się nauczyć tych kilku prostych słów! Musiała przez to znosić wiele trudów i upokorzeń. Spotkanie ze Zbójem lub Czarownicą nie należy bowiem do przyjemnych, nie mówiąc już o smoku. A do tego ten ciemny Czarodziejski Las... Brrr... aż skóra na karku cierpnie!
A wystarczyło zwykłe-niezwykłe: PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM...


(źródło www.artenes.pl)

KKT dnia styczeń 13 2015 22:45:39 · 0 komentarzy · 28 czytań · Drukuj
JASEŁKA
news: JASELKA2014.JPG19 grudnia 2014r. uczniowie z kl. Vc, IIIa,b,c wprowadzili nas w atmosferę świąt Bożego Narodzenia przedstawiając nam inscenizację bożonarodzeniową
pt. „W poszukiwaniu prawdy”. Osoba, która wcieliła się w postać „szukającej” poszukiwała ducha świąt Bożego Narodzenia w różnych miejscach i u rożnych ludzi. Pod koniec inscenizacji zrozumiała, że ducha świąt odkryje wtedy,  kiedy Bóg znajdzie miejsce i narodzi się w naszych sercach. W tym poszukiwaniu prawdy pomagał nam chór śpiewając kolędy i pastorałki.
22 grudnia 2014r. w Urzędzie Miasta podczas miejskiego spotkania opłatkowego nasi artyści po raz kolejny wystąpili z inscenizacją pt. „W poszukiwaniu prawdy”.


KKT dnia styczeń 13 2015 10:31:20 · 0 komentarzy · 28 czytań · Drukuj
Powiatowy konkurs na "Ozdobę świąteczną"
W dniu 12 grudnia 2014 w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Niecieczy został rozstrzygnięty powiatowy konkurs na  „Ozdobę świąteczną”. W tym konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Aktywnością wykazali się także uczniowie należący do Samorządu Uczniowskiego, którzy włożyli wiele wysiłku w wykonanie prac przygotowując je popołudniami, po lekcjach pod opieką nauczycieli z Samorządu Uczniowskiego. Nagrodzeni w konkursie zostali:
•    Michał Sadłowski z klasy 2b – zajął III miejsce w kategorii klas I-III,
•    Karol Pawelec z klasy 2b – wyróżniony,
•    Mikołaj Karolczuk  z klasy 2a – wyróżniony,
•    Maciej Pogorzelski z klasy 3c – wyróżniony.
admin dnia grudzień 23 2014 19:55:55 · 0 komentarzy · 55 czytań · Drukuj
Boże Narodzenie 2014
news: zima2014.jpg
admin dnia grudzień 23 2014 19:53:06 · 0 komentarzy · 38 czytań · Drukuj
Konkurs plastyczny dla uczniów kl. I-III pt. "Jesienny spacer"
news: jesienny_spacer_3.JPGŚwietlica szkolna ogłosiła w dniach 20.10.2014 - 07.11.2014r. konkurs plastyczny dla uczniów kl. I-III pt. ,,Jesienny spacer”.  Konkurs poprzedziła piesza wycieczka w okolice szkoły oraz do Nadleśnictwa Sokołów. Na konkurs wpłynęło 36 prac, wykonanych techniką dowolną. Wszystkie prace wykonane były ciekawie i  z dużym zaangażowaniem.  Komisja konkursowa wybrała i  nagrodziła  prace czterech uczniów, a dziewięciu uczestników wyróżniła. Pozostałe dzieci otrzymały słodkie nagrody za udział w konkursie. Nagrodzone i wyróżnione prace zostały wyeksponowane na korytarzu szkolnym. Oficjalne rozstrzygniecie konkursu odbyło się na apelu  27 listopada 2014r. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy, a nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy!
admin dnia grudzień 08 2014 14:33:25 · 0 komentarzy · 62 czytań · Drukuj
e-Dziennik
e-Dziennik
Strona Przyjazna Dzieciom
Strona Przyjazna Dzieciom
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 145
Najnowszy użytkownik: edyta dmowska
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Brak wydarzeń.

Kalendarium
Słoneczny panel
Dziś jest:

Imieniny:
Teofil, Maciej, Martyna

Wschód słońca: 7:14
Zachód słońca: 16:14

Dzień trwa:
8 Godzin 59 minut
Jest krótszy od najdłuższego dnia o: 9:47
Ankieta
Minione wakacje były:

Wspaniałe
Wspaniałe
53% [18 Głosów]

Udane
Udane
29% [10 Głosów]

Takie sobie
Takie sobie
15% [5 Głosów]

Nieciekawe
Nieciekawe
3% [1 Głos]

Głosów: 34
Od: 30/09/2014 20:14
do: 19/01/2015 17:57

Archiwum ankiet
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

24/01/2015 11:48
Smile Banana Figielek Shock

16/11/2014 17:18
Rotfl Banana Hejka

29/08/2014 11:59
Kiedy dodacie na stronie wychowawców 4 klasy ?

27/08/2014 17:42
<i>hejo</i>

23/05/2014 20:56
Hej Pfft [url][url][url][b]
Smile
[/url][/url][/url]
[/b]

22/05/2014 19:48
Banana Banana Banana

04/05/2014 21:47
Cześć! Banana

25/03/2014 18:16
Rotfl

25/03/2014 18:08
siema Smile

03/02/2014 14:05
hihihihihi Buźki

Copyright © 2014 by sp4

autor strony Jacek Maliszewski


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2015 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


4,806,198 Unikalnych wizyt
Transverse Theme designed by: Fuzed Themes - Ported to v7 by PHPFusion-Tips.dk

XHTML CSS