Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4
Nawigacja
Strona główna
Dyrekcja
Pracownicy szkoły
Klasy
Patron
Historia szkoły
Misja Szkoły
Hymn szkoły
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Nasi absolwenci
Galeria zdjęć
Kontakt
Pliki do pobrania
Dokumenty szkolne
Poprzednia wersja strony
Linki
Szukaj
Humor
Mapa
Kalendarz wydarzeń

Z życia szkoły
Sport szkolny
Imprezy klasowe
Wycieczki
Konkursy
Zajęcia pozalekcyjne
Projekty w naszej szkole
Edukacja zdrowotna
Świetlica
Stołówka
Dokumenty do pobrania
Adres szkoły
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. gen. Stanisława Brzóski

ul. Kupientyńska 15

08-300 Sokołów Podlaski

tel. (025) 781-30-76

e-mail: sp4sokolow@wp.pl

Losowa Fotka
Humor: E-mail
Pewna para w średnim wieku z północnej części USA zatęskniła w środku zimy do ciepła.
Zdecydowała się wiec pojechać w dol Ameryki-na Florydę-i zamieszkać w tym samym hotelu w którym spędziła miesiąc miodowy 20 lat wcześniej.
Maz miał dłuższy urlop i pojechał dzień wcześniej. Po zameldowaniu w recepcji odkrył, ze w pokoju jest komputer i postanowił wysłać zonie e-maila. Niestety pomylił się o jedna literę w adresie. Mail znalazł się w ten sposób w Houston u wdowy po pastorze, która właśnie wróciła do domu z pogrzebu męża i chciała sprawdzić czy w poczcie elektr. są jakieś kondolencje od rodziny i przyjaciół. Jej syn znalazł ja zemdlona i przeczytał na ekranie: "Do:Moja ukochana żona. Temat:Jestem już na miejscu
Wiem, ze jesteś zdziwiona wiad. ode mnie. Teraz maja tu komputery i można wysyłać maile do najbliższych. Właśnie się zameldowałem... Wszystko przygotowane na Twoje jutrzejsze przybycie. Cieszę się na spotkanie. Mam nadzieje, że Twoja podróż minie równie bezproblemowo jak moja.
Ps. Gorąco tu na dole..."
Licznik
Do końca roku szkolnego pozostało:

;)
Sokołowskie szkoły
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 2
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum i Liceum Salezjańskie
Liceum Ogólnokształcące
Zespół Szkół nr 1
Zespół Szkół nr 2
Zespół Szkół Specjalnych
Szkoła Języka Angielskiego
Szkoła Języków Obcych
Ważne linki
Zespół Teatralny Kacperek
Biuletyn Informacji Publicznej
Szkoła z klasą!
6 latki!
Europejski Fundusz Społeczny!
Sprawdź pocztę
sprawdź pocztę
Powitanie
Witaj na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4

w Sokołowie Podlaskim.

Dyskoteka karnawałowa
news: karnawal_2015_12.JPGNiedługo Wielki Post, więc ostatni czas na zabawę. Dnia 12 lutego 2015 roku odbyła się dyskoteka karnawałowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Jako pierwsi bawili się najmłodsi uczniowie naszej szkoły, następnie klasy IV-VI. 
W rytm skocznej muzyki, (o którą jak zwykle zatroszczył się DJ - pan Piotr Przeździecki), w odświętnie udekorowanej z sali gimnastycznej uczniowie mogli spędzić czas przy dobrej zabawie. Przez cały czas trwania dyskoteki dyżur pełnili nauczyciele. Dyskoteka umożliwiła uczniom i nauczycielom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa, radość bycia z sobą, przysporzyła wiele radości wszystkim uczestnikom, a to było głównym celem tej dyskoteki.
Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tej zabawy serdecznie dziękujemy.
SU
admin dnia luty 22 2015 17:42:23 · 0 komentarzy · 7 czytań · Drukuj
DZIEŃ TALENTÓW W KLASACH I - III
news: talenty201513.jpgDnia 18 II 2015 r. w naszej szkole w klasach I - III został zorganizowany Dzień Talentów w formie prezentacji NASZE TALENTY. Zebranych powitała Pani wicedyrektor Grażyna Kaczmarczyk. Każdy ma do czegoś talent. Talenty i zdolności mogą być różnorodne - warto szukać, aby odkryć swój talent. Następnie zaprosiła do wspólnej zabawy.
Jako pierwsi zostali przedstawieni uczniowie posiadający zdolności plastyczne. W czasie trwania uroczystości wykonywali dowolną pracę plastyczną. W magiczny świat muzyki wprowadzili obecnych uczniowie grający na instrumentach muzycznych: keyboardzie i perkusji. Następnie uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności taneczne. Był też śpiew piosenek szkolnych i dla dorosłych. Prezentację umiejętności artystycznych zakończyła recytacja wierszy. Nie zabrakło też talentów sportowych. Duża grupa uczniów pochwaliła się swoimi  medalami z różnych dyscyplin sportowych. Na zakończenie jedna z uczennic zaprezentowała swoje umiejętności gimnastyczne.
Wszyscy uczestnicy otrzymali gromkie brawa, gratulacje i pamiątkowe dyplomy z życzeniami wytrwałości w doskonaleniu nieprzeciętnych zdolności.

Dzień Talentów poprowadziły Panie Hanna Grochowska i Elżbieta Wilk.
KKT dnia luty 20 2015 10:28:02 · 0 komentarzy · 8 czytań · Drukuj
ZEBRANIE Z RODZICAMI
news: zebranie_2015_3.jpgW środę 11 lutego odbyło się w naszej szkole zebranie rodziców podsumowujące I półrocze pracy roku szkolnego 2014/2015.
Tym razem wszystkie informacje zostały przygotowane w formie prezentacji multimedialnej. Pani dyrektor Grażyna Skonieczna jak zwykle zapoznała zebranych z wynikami klasyfikacji. Ponadto podczas tego spotkania chcieliśmy zaprezentować rodzicom, w jaki sposób nasza szkoła dba o wszechstronny rozwój swoich wychowanków.
Uczniowie „Czwórki” już od klasy pierwszej mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań, zdolności i talentów. Mogą uczestniczyć w różnego rodzaju zajęciach, które kształtują umiejętności przydatne w dalszych latach nauki, a nawet w życiu dorosłym. Przygotowana prezentacja, ubogacona dużą ilością zdjęć przybliżyła zebranym pozalekcyjną pracę szkoły: koła zainteresowań, zawody sportowe, różnego rodzaju konkursy, wycieczki, zielone szkoły, przedstawienia.
Uzupełnieniem prezentacji były występy uczniów: śpiew, gra na instrumentach, recytacje i pokaz sportowy. Ponadto rodzice mogli mogli podziwiać prace plastyczne dzieci, które ozdabiały salę gimnastyczną i szkolne korytarze.
Bogaty wachlarz zajęć pozalekcyjnych z pewnością wpływa na kształtowanie cech, które stanowią cel wszechstronnej edukacji i są zawarte w modelu absolwenta Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4.
KKT dnia luty 15 2015 22:03:04 · 0 komentarzy · 11 czytań · Drukuj
VII Sokołowskie Igrzyska Dzieci klas I - III Szkół Podstawowych
news: igrzyska201501.JPG12 lutego 2015 r. w hali Gimnazjum nr 2 w Sokołowie Podlaskim odbył się I etap VII Sokołowskich Igrzysk Dzieci klas I - III Szkół Podstawowych. Szkoły rywalizowały ze sobą w dziewięciu konkurencjach sportowych. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 liczyła 18 uczniów, po 6 z klas I, II i III. Łącznie nasza szkoła zdobyła 22 punkty i zajęła I miejsce wśród szkół miejskich.

Opiekunami reprezentacji były: Mirosława Paprocka i Anna Odziemczyk.
KKT dnia luty 15 2015 18:40:06 · 0 komentarzy · 10 czytań · Drukuj
Konkurs "Bohaterowie rosyjskich baśni ludowych"
news: konkurs_ros.jpgDnia 07.02. 2015 uczennice klasy VIa Zuzanna Steć i Kamila Wójcik wraz z opiekunem Urszulą Kucharczyk brały udział w konkursie plastycznym z języka rosyjskiego pt."Bohaterowie rosyjskich baśni ludowych" w Siedlcach.

Prace konkursowe uczennice wykonywały na miejscu pod okiem jury.

Zuzanna Steć zajęła II miejsce.

Urszula Kucharczyk
admin dnia luty 15 2015 12:09:02 · 0 komentarzy · 14 czytań · Drukuj
I N F O R M A C J A dla Rodziców uczniów rozpoczynających naukę w klasie I

I N F O R M A C J A

dla Rodziców uczniów rozpoczynających naukę w klasie I

Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Sokołowie Podlaskim

od 1 września 2015 r.

Szanowni Rodzice

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Sokołowie Podlaskim - uwzględniając postanowienia przepisów ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz. U. z 2004 r. Nr 256, poz. 2572 z późn. zm.) oraz art. 8 ust. 2 ustawy z dnia 6 grudnia 2013 r. o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2014 r. poz.7) i Statutu Szkoły

i n f o r m u j e, że:

1. W roku szkolnym 2015/2016 do klasy I szkoły podstawowej przyjmowane są dzieci urodzone w 2008 i w 2009 roku.

2. Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły* przyjmowane z urzędu (nie podlegają rygorom rekrutacji) po złożeniu przez rodziców zgłoszenia. Formularz zgłoszenia można pobrać w sekretariacie szkoły lub ze strony internetowej szkoły - www.sp4.edu.pl .

3. Dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły mogą być przyjęte do klasy I po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego, jeżeli szkoła nadal dysponuje wolnymi miejscami.

4. Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na wniosek rodziców dziecka. Formularz wniosku dostępny jest w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej szkoły - www.sp4.edu.pl .

admin dnia luty 07 2015 15:02:35 · Czytaj więcej · 0 komentarzy · 21 czytań · Drukuj
NOWY PLAN LEKCJI
NOWY PLAN LEKCJI JEST JUŻ DOSTĘPNY :)
KKT dnia styczeń 30 2015 13:34:15 · 0 komentarzy · 47 czytań · Drukuj
ZIMOWISKO W "CZWÓRCE"
news: zimowisko201516.JPGW pierwszym tygodniu ferii zimowych, już po raz dziesiąty, odbyło się w naszej szkole zimowisko organizowane przez panie Annę Odziemczyk i Urszulę Kaczyńską.
Jak co roku dziewięćdziesięcioro dzieci miało zapewnione posiłki: śniadanie, obiad, podwieczorek. Ogromną atrakcją dla uczestników zimowiska był pobyt w kręgielni YUNAVI, w sali zabaw przy ul. Pięknej, na basenie, w Nadleśnictwie SOKOŁÓW, w Sokołowskim Ośrodku Kultury, gdzie dzieci obejrzały film pt. „Annie”.
Na terenie szkoły pod czujnym okiem nauczycieli uczniowie mogli korzystać z sali gimnastycznej, pracowni komputerowej, z Radosnej Sali Zabaw. Szczególnie oblegane, zwłaszcza przez chłopców, były stoły do gry w ping - ponga. Przeprowadzone były zajęcia profilaktyczno - sportowe oraz zajęcia z programu profilaktycznego „Spójrz inaczej”. Odbyło się wiele konkursów sportowych, plastycznych, w których najlepsi zostali nagrodzeni. Nagrody i produkty żywnościowe mogły być zakupione dzięki hojności sponsorów, wśród których znaleźli się: Burmistrz Miasta Sokołowa Podl., ORPA, Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podl., PUIK, OSiR, SOK,  GAMA, REN, Hurtownia ELA, AL-DRÓB, Mleczarnia w Kosowie Lackim, Nowa-M, Tradycja Staropolska, Nadleśnictwo SOKOŁÓW, Hurtownia PAPIRUS, Piekarnia SMAK, BAJT, „Kogucik”, kręgielnia YUNAVI, Klub Przy Pięknej.
W ostatnim dniu zimowiska uczniowie zapalili 10 świeczek na jubileuszowym torcie.


KKT dnia styczeń 25 2015 17:57:35 · 0 komentarzy · 50 czytań · Drukuj
CHOINKA SZKOLNA
news: choinka201506.JPG17 stycznia 2015 r. odbyła się choinka szkolna. Zabawa dla dzieci klas 0 - III trwała od 12.30 do 15.30. Podczas dyskoteki odbywały się różne konkursy. Wybrane dzieci z każdej klasy zaprezentowały się w konkursie  „Taniec z balonami". Duża grupa uczniów wzięła udział w konkursie na najciekawsze przebranie. Wyróżnienie za taniec na balu otrzymali uczniowie klasy IIIa - Julia Sawicka i Maciej Wojtkowski. Zwycięzcy poszczególnych konkursów otrzymali słodkie upominki. Dzieci bawiły się świetnie.
O godz. 16.00 sala gimnastyczna wypełniła się miłośnikami tańca i dobrej zabawy z klas IV -VI. W czasie trwania imprezy odbyły się konkursy: najlepiej bawiący się uczniowie, konkurs tańca z balonem oraz konkurs w zapamiętywaniu figur tanecznych. Zabawę uatrakcyjnili wodzireje z poszczególnych klas starszych. Dzieci chętnie uczestniczyły w konkursach i zabawach tanecznych.  Jak co roku – zabawa była udana, wszyscy bawili się wyśmienicie.  Na myśl o zbliżających się feriach uczniowie nie szczędzili sił  i energii do godziny 19.00.
Rada Rodziców przygotowała dla wszystkich uczniów poczęstunek.
KKT dnia styczeń 25 2015 17:55:03 · 0 komentarzy · 48 czytań · Drukuj
WYCIECZKA KLASY Ia i Ib DO WARSZAWY
8 stycznia 2015 roku klasy 1a i 1b pod opieką wychowawców p. Karoliny Bujalskiej i p. Hanny Grochowskiej wybrały się do Fabryki Bombek w stolicy. Poznały trudną sztukę wyrabiania ozdób choinkowych. Same wykonały też piękne bombkowe arcydzieła. Zwiedziły również zabytki na Warszawskiej Starówce. Poznały barbakan, mury obronne, historię Bazyliszka. Odwiedziły pomnik Małego Powstańca. Podziwiały przepiękne świąteczne dekoracje na Placu Zamkowym. Wszyscy wrócili zadowoleni i szczęśliwi.

ZDJĘCIA :)

KKT dnia styczeń 14 2015 10:14:01 · 0 komentarzy · 70 czytań · Drukuj
WYCIECZKA KLASY IIb DO SIEDLEC

articles: SIEDLCE2b.jpgPod koniec listopada rodzice zrobili nam niespodziankę. Dzień wcześniej dowiedzieliśmy się, że następnego dnia jedziemy na wycieczkę do Siedlec. Wszyscy bardzo się ucieszyli. Najpierw zwiedziliśmy Muzeum Diecezjalne. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy dotyczących historii kościoła.  Największą aktywnością wykazali się: Weronika Brzózka, Kornelia Góral, Cezary Maksimiak, Michał Sadłowski i Eryk Wierzbicki. W nagrodę  otrzymali foldery o muzeum i zakładki do książki. Potem w Centrum Kultury i Sztuki obejrzeliśmy przedstawienie muzyczne Dziadek do orzechów.  Podobały nam się stroje i muzyka. Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.

KKT dnia styczeń 14 2015 10:12:35 · 0 komentarzy · 58 czytań · Drukuj
e-Dziennik
e-Dziennik
Strona Przyjazna Dzieciom
Strona Przyjazna Dzieciom
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 150
Najnowszy użytkownik: ankakoszykowka
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
Więcej...:
Kalendarium
Słoneczny panel
Dziś jest:

Imieniny:
Roman, Ludomir, Makary

Wschód słońca: 6:19
Zachód słońca: 17:08

Dzień trwa:
10 Godzin 49 minut
Jest krótszy od najdłuższego dnia o: 7:57
Ankieta
Minione wakacje były:

Wspaniałe
Wspaniałe
53% [18 Głosów]

Udane
Udane
29% [10 Głosów]

Takie sobie
Takie sobie
15% [5 Głosów]

Nieciekawe
Nieciekawe
3% [1 Głos]

Głosów: 34
Od: 30/09/2014 20:14
do: 19/01/2015 17:57

Archiwum ankiet
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09/02/2015 22:08
0_o

09/02/2015 22:06
Ingress was here.

09/02/2015 22:05
;D

09/02/2015 22:04
Witam Banana

24/01/2015 11:48
Smile Banana Figielek Shock

16/11/2014 17:18
Rotfl Banana Hejka

29/08/2014 11:59
Kiedy dodacie na stronie wychowawców 4 klasy ?

27/08/2014 17:42
<i>hejo</i>

23/05/2014 20:56
Hej Pfft [url][url][url][b]
Smile
[/url][/url][/url]
[/b]

22/05/2014 19:48
Banana Banana Banana

Copyright © 2014 by sp4

autor strony Jacek Maliszewski


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2015 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


4,840,617 Unikalnych wizyt
Transverse Theme designed by: Fuzed Themes - Ported to v7 by PHPFusion-Tips.dk

XHTML CSS