Opublikowano: sobota, 10, czerwiec 2017 18:42

wycieczka do janowca 35 20170610 1829921392Dnia 6 czerwca 2017 r. klasy; Ib, IIc i IId wraz ze swoimi wychowawcami, nauczycielami wspomagającymi, pedagogiem i kierownikiem świetlicy wzięły udział w jednodniowej wycieczce do Janowca, gdzie mogły podziwiać ”Magiczne ogrody”. Z wielkim zaciekawieniem dzieci pod kierunkiem animatora - przewodnika, oraz pod opieką nauczycieli zwiedzały bajkowe tereny. Aktywnie i dzielnie pokonywały napotykane na swojej drodze przeszkody. Słuchały opowieści o smokach i innych bajkowych postaciach. Po zjedzeniu obiadu korzystały z licznych atrakcji-trampoliny, dmuchanej zjeżdżalni i zamku. Z wycieczki przywiozły upominki zakupione w miejscowym sklepiku. Szczęśliwi, zmęczeni i pełni wrażeń wróciliśmy do Sokołowa.