Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wycieczki

Opublikowano: środa, 31 maj 2017 09:10
Jacek Maliszewski

kl 2 a i 2 b w sobanicach 18 20170601 1653452054Dnia 29 maja l;asy II a i II b wraz z wychowawcami wybrały się na jednodniową wycieczkę do "Centrum Afrykańskiego" w Sobanicach.

Doskonale bawiąc się poznały powiedzenia, zabawy i ciekawostki z życia ludności i zwierząt żyjących w Afryce. Ćwiczyły orientację w najbliższym otoczeniu, celne strzelanie z łuku, noszenie koszy na głowie. Uczyły się śpiewu i gry na bębnach. Za swe umiejętności nagrodzone zostały pięknymi dyplomami.

Miłą atrakcją był przejazd "mini pociągiem" na obiad i wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek.

W znakomitych humorach wszyscy wrócili do domu.