Opublikowano: środa, 12, kwiecień 2017 10:26

klasa 3 a w nadarzynie 17 20170412 1069570334Dnia 8 kwietnia 2017 r. uczniowie klasy 3 a z wych. p. Karoliną Dziekońską i p. Marleną Makłowicz - Fajkowską wyruszyli na wycieczkę. Uczestniczyli w Międzynarodowej Wystawie Zwierząt w Nadarzynie. Zapoznali się z życiem, zwyczajami i wyglądem wielu gatunków zwierząt. Podziwiali wiele ras kotów, psów, zwierząt egzotycznych i akwariowych. Najbardziej podobały się psie zawody na specjalnym torze przeszkód. Dzieci spotkały się i rozmawiały z Nelą, małą podróżniczką. Po obiedzie spacerowały po królewskich Łazienkach. To był kolejny wspaniały wyjazd.