Opublikowano: poniedziałek, 27, marzec 2017 09:40

klasy v a i v c w mostowce 4 20170403 127673118027 marca 2017 roku klasy 5a, 5c z wych. p Mirosławą Gierzyńską - Guzek i p. Dorotą Wróblewską pojechały na warsztaty plastyczne do Mostówki. Uczniowie mieli okazję kreatywnie zaszaleć z farbami ceramicznymi. Powstały piękne prace – świąteczne pisanki, ceramiczne baranki i kury. Po skończonych zajęciach plastycznych, dzieci zjadły pyszne kiełbaski z grilla. Były również gry ruchowe na podwórku i pokazy wielkich baniek. Wszyscy wrócili szczęśliwi i radośni.