Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wycieczki

Opublikowano: środa, 04 styczeń 2017 10:39
Jacek Maliszewski

mostowka kl 1c 3a 3b 8 20170103 1520273690Klasy 3a, 3b z wych. p. K. Dziekońską i p. H. Grochowską oraz klasa 1c z p. E. Wilk rozpoczęły nowy kalendarzowy rok wspaniałą, artystyczną  wycieczką do Mostówki na warsztaty plastyczne. Uczniowie mieli okazję kreatywnie zaszaleć z gliną, farbami witrażowymi i ceramicznymi. Powstały piękne prace - witraże, gliniane przedmioty i piękne ceramiczne koty z gipsu. Były również zabawy w "Skojarzenia", gry ruchowe na podwórku i pokazy wielkich baniek. Wszyscy wrócili szczęśliwi i radośni.

Karolina Dziekońska