Opublikowano: piątek, 16, grudzień 2016 10:02

wycieczka kl 2a i 2b 10 20161216 1798560247Tuż przed świętami 15 grudnia uczniowie klas II a i II b wraz z nauczycielami wybrali się na wycieczkę do pracowni ceramicznej w Mostówce. Celem wycieczki było zapoznanie dzieci ze sposobem powstawania ozdób świątecznych. Pod okiem pań instruktorek uczniowie malowali szklane bombki i gliniane figurki Mikołaja. W przerwach między zajęciami uczestniczyli w zabawach ruchowych. Po skonsumowaniu pysznej kiełbaski i pokazie dużych baniek mydlanych, wszyscy zadowoleni ze swoimi pracami wrócili bezpiecznie do domu. Podróż autokarem umilił dzieciom śpiew kolęd i słodki poczęstunek od PKS-u.