Opublikowano: niedziela, 04, czerwiec 2017 18:27

zawody im kowalewskiego 15 20170608 206748297431 maja w zawodach lekkoatletycznych rywalizowali uczniowie klas szóstych. Zespoły dziewcząt i chłopców zajęły drugie miejsca. Złote medale zdobyli Oliwia Odowska i Kacper Przychodzeń, srebrne Natalia Saczuk i Eryk Siemikowski, brązowe Natalia Kierył i Krzysztof Kozaczuk.

2 czerwca rywalizowali uczniowie klas piątych. Drużyna dziewcząt zajęła pierwsze miejsce, chłopców trzecie. Najlepiej zaprezentowali się: Wiktoria Wojewódzka – pierwsze miejsce, Aleksandra Gromek, Olga Prokopińska, Jan Kraska – drugie miejsca, Aleksandra Gromek i Jan Kraska – trzecie miejsca. Gratulujemy naszym lekkoatletom!

WYNIKI!!!