Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sport

Opublikowano: środa, 26 kwiecień 2017 00:00
Jacek Maliszewski

minipika rczna dziewczt 1 20170501 172422940625 kwietnia odbyły się zawody w minipiłce ręcznej dziewcząt klas czwartych i młodszych. Nasze zawodniczki pokonały w fazie grupowej zespoły z Ceranowa i Wyroząb, a w finale drużynę z PSP nr 1. Skład mistrzowskiej drużyny: Amelia Gromek, Julia Lesiuk, Gabriela Kamińska, Ewelina Bujalska, Natalia Krasnodębska, Emilia Kurowicka, Maja Pogorzelska, Karolina Woźniak, Oliwia Kosieradzka, Gabriela Marchel, Ramona Wierzbicka, Weronika Załoga.

Gratulacje!

 

WYNIKI!!!