Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkursy

Opublikowano: czwartek, 22 czerwiec 2017 18:52
Jacek Maliszewski

konkurs plastyczno ekologiczny drewno jako materia tworczy 38 20170622 1261128759Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 była organizatorem VIII edycji powiatowego konkursu plastyczno - ekologicznego „Drewno - jako materiał twórczy”. Celem konkursu było przybliżenie znaczenia cennego surowca, jakim jest drewno, poznanie materiałów drewnopodobnych oraz zainspirowanie do wykorzystania odpadów drewna do wykonania pracy plastycznej. Komisja w składzie pan Andrzej Radziszewski, pani Elżbieta Radziszewska, pani Marta Leśniczuk i pani Ewa Sękal wyłoniła 16 laureatów konkursu. Nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy. Na konkurs wpłynęło 50 prac ze szkół powiatu sokołowskiego. Patronat nad konkursem objęło Miasto Sokołów Podlaski i Nadleśnictwo Sokołów w Sokołowie Podlaskim. W trakcie uroczystości podsumowującej konkurs można było obejrzeć wystawę pokonkursową i wysłuchać ciekawostek o drewnie i lasach przekazanych przez leśnika pana Pawła Tomasiuka. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe. Organizatorzy stwierdzili, że drewno to zdecydowanie materiał twórczy. Konkurs przygotowały pani dyrektor Grażyna Skonieczna, pani Agata Celińska, pani Ewa Sękal i pani Elżbieta Wilk.