Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkursy

Opublikowano: niedziela, 28 maj 2017 11:17
Jacek Maliszewski

konkurs list do ziemi 15 20170528 164705128426 maja 2017 r. o godz. 1100 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbyło się spotkanie podsumowujące konkurs, połączone z wręczaniem nagród i dyplomów. Z naszej szkoły ucz. kl. IV b Częścik Eryk w swojej kategorii wiekowej zajął zaszczytne III miejsce, a wyróżnienia otrzymali:

 

 

 

  1. Księżopolska Zuzanna kl. VI c
  2. Borysiak Paweł kl. VI c
  3. Łukasiewicz Alicja kl. VI a
  4. Paczuska Paulina kl. VI a
  5. Domańska Olga kl. V a
  6. Gromek Aleksandra kl. V a
  7. Pietkiewicz Oliwia kl. V c
  8. Uszyńska Marlena kl. III a
  9. Paprocka Lilianna kl. II d

Zastępca Burmistrza Miasta Sokołowa Podl., p. Krzysztof Dąbrowski, podziękował wszystkim za udział w konkursie.