Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkursy

Jacek Maliszewski
Opublikowano: środa, 17 maj 2017 13:19

fatimaParafialny Oddział Akcji Katolickiej przy konkatedrze w Sokołowie Podlaskim w związku ze stuleciem Objawień fatimskich zorganizował konkurs plastyczny dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Konkursowi przyświecało hasło, „Co mówi dziś Matka Boża z Fatimy? Przesłanie ciągle aktualne." Wymaganą formą pracy konkursowej był krótki, komiks popularyzujący wiedzę na temat objawień Maryjnych w Fatimie w 1917 r. i przypominający wartość modlitwy różańcowej.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbyło się 13 maja 2017 r. w konkatedrze, po Mszy św. wieczornej. W kategorii szkoła podstawowa (klasy I-III) I miejsce przyznano Wojciech Celińskiemu z klasy III a, II miejsce – Michałowi Dąbrowskiemu z klasy III b. W kategorii klasy IV-VI  pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Krysiak z klasy V a, drugie - Olga Domańska z V a.