Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkursy

Opublikowano: czwartek, 25 maj 2017 18:48
Jacek Maliszewski

xxxiv konkurs recytatorski im kornela makuszyskiego 3 20170525 1038715928W dniach 11 – 12 maja 2017r. odbyły się eliminacje szkolne XXXIV Konkursu im. Kornela Makuszyńskiego. W eliminacjach wzięły udział 23 osoby z dwóch grup wiekowych.

Do eliminacji miejskich zakwalifikowały się następujące osoby:

- w kategorii klas I – III:

Laura Jarmolińska kl. 2a

Oleg Borysiak kl. 2c

Zuzanna Młynik kl.2d

 

- w kategorii klas IV – VI:

Kornelia Balińska kl. 4a

Maja Celińska kl. 5a

Emilia Mazańska kl. 5b

W dniu 24 maja 2017r. odbyły się eliminacje miejskie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sokołowie Podlaskim. Do eliminacji powiatowych zakwalifikowała się Emilia Mazańska uczennica klasy 5b, zdobywając II miejsce. Wyróżnienia otrzymały: Laura Jarmolińska uczennica klasy 2a oraz Maja Celińska uczennica klasy 5a. Wszyscy uczestnicy za udział w konkursie otrzymali nagrody książkowe oraz podziękowania.

Wielkie gratulacje dla naszych recytatorów!

Życzymy powodzenia Emilii Mazańskiej na dalszym etapie konkursu!