Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkursy

Opublikowano: poniedziałek, 03 kwiecień 2017 11:23
Jacek Maliszewski

warszawska syrenka 2017 3 20170403 137996142630 marca 2017 roku w Sokołowskim Ośrodku Kultury odbyły się Eliminacje Powiatowe 40. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka w trzech kategoriach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z dwóch grup wiekowych - uczniowie klas 1 - 3: Oleg Borysiak - kl. 2c i Dawid Skibniewski - kl. 3d oraz uczniowie klas 4 - 6: Kornelia Góral - kl. 4b i Maja Celińska - kl.5a.

Poziom recytatorski uczestników był bardzo wysoki i wyrównany. Przesłuchania uczestników odbywały się z przerwami, które uprzyjemniała swoimi występami grupa teatralna „Klub anonimowych teatroholików” działająca przy Sokołowskim Ośrodku Kultury pod kierunkiem p. Alicji Ostromeckiej.

Po zakończeniu przesłuchań każdej grupy wiekowej był ogłoszony laureat, który przechodził do dalszego etapu. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w konkursie.

Serdecznie gratulujemy naszym recytatorom!