Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkursy

Opublikowano: środa, 25 styczeń 2017 20:12
Jacek Maliszewski

konkurs anioy skrzydlate 1 20170203 192745155824 stycznia odbyło się wręczenie nagród i wernisaż prac w konkursie Anioły Skrzydlate organizowanym przez Sokołowski Ośrodek Kultury. Jury spośród 250 prac wybrało osoby nagrodzone i wyróżnione.

W kat. Szkoły Podstawowe kl.I-III wyróżnienie otrzymali:

Lubosz Wrzosek, Zofia Księżopolska, Lilianna Nowotniak, Maja Zawadzka.

W kat. Szkoły Podstawowe klasy IV-VI nagrody i wyróżnienia otrzymali:

I miejsce Maja Celińska, III miejsce Nina Celińska, wyróżnienie-Kornelia Szurowska.

Nagrodzonym i wyróżnionym GRATULUJEMY!!